BİZİ TAKİP ET!

BAKAN KASAPOĞLU, MİLLİ SPORCULARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, uluslararası şampiyonalarda başarı göstererek madalya kazanan Milli sporcularımızı makamında kabul etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı merkez binasında gerçekleşen kabulde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk de hazır bulundu. Yaklaşık bir saat süren kabulde Bakan Kasapoğlu, Milli sporcularımız ile yakından ilgilendi. Millilerimiz kazandıkları madalyalar ve çalışmaları hakkında Bakan Kasapoğlu’na bilgi verdi.

“Gönlümüz ve Kapımız Sizlere Her Zaman Açık”
Milli sporcularımızın uluslararası organizasyonlarda elde ettikleri bu başarıların Türkiye için oldukça önemli olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, “Sizler bizler için bir gurur kaynağısınız. Bakanlığımız, devletimiz, tüm imkânlarıyla sizlerin yanınızda olmaya devam edecek. Cumhurbaşkanımız da sizlerle büyük gurur duyuyor. İnşallah hedefleriniz doğrultusunda tüm imkânlarımızı sizler için seferber edeceğiz. Devlet, sizler için var. Ülkemizin kaynakları sizler için var. Yaptığımız çalışmaları daha da artıracağız. Bu bakanlık sizin eviniz. Gönlümüz ve kapımız sizlere her zaman açık” ifadelerini kullandı. 

Bakan Kasapoğlu’nun bir araya geldiği Milli sporcularımızın isimleri ise şöyle:

“Sümeyye Boyacı, Sevilay Öztürk, Beytullah Eroğlu (Yüzme Milli Takımımız), 
Hamide Kurt Doğangün, Zeynep Acet, Musa Davulcu, Rabia Cirit (Atletizm Milli Takımımız), 
Bahattin Hekimoğlu, Naci Yenier, Merve Nur Eroğlu, Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz (Okçuluk Milli Takımımız).”TBESF HABER

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P