BİZİ TAKİP ET!

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN PARALİMPİK MİLLİ SPORCULARA DESTEK ZİYARETİ

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na hazırlanan Bedensel Engelliler ve Spor Federasyonu milli sporcularımızı kamp merkezlerinde yalnız bırakmadı.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na hazırlanan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu milli sporcularımızı kamp merkezlerinde yalnız bırakmadı. Önce, Kocaeli Kartepe’de bir otelde kampta olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Erkek Milli Takımı’nı ziyaretlerinin ardından, İstanbul Okçular Vakfı Riva Tesisleri’nde kamp yapan Milli Okçular ile bir araya geldi. Milli sporcularımızın antrenmanlarını yakından takip eden ve sporcuların hazırlık aşamaları hakkında, değerli antrenörlerinden bilgiler alan sayın bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları’nda tüm spor dallarında olduğu gibi milli sporcularımızdan da çok umutlu olduğunu vurgulayarak, milli sporculara ve ekibe başarılar diledi.

Paralimpik oyunları sürecinde bizlere desteklerini hissettirerek güç katan, başta Türk sporunun büyük destekçisi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ve bu süreçte Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na desteklerinden ve motive edici ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Duyurular

Millilerimiz Yurda Döndü

Federasyon Başkanımız, Teknik ekibimiz ve Sporcularımız ayağının tozuyla A Habere demeç verdi.

 

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

3.Kez AVRUPA ŞAMPİYONUYUZ

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

ŞAMPİYON TÜRKİYE

1-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilen Ampute Futbol Avrupa şampiyonasında Milli takımımız Final maçında İspanya’yı 3-0 yenerek 3. kez şampiyon olmayı başardı.

Milli takımımızda golleri, Rahmi Özcan, Ömer Güleryüz ve Fatih Şentürk kaydetti.

Böylelikle tarihte yapılan tüm Avrupa Şampiyonalarında ülkemiz “Şampiyon” olma başarısı göstermiş oldu.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P