BİZİ TAKİP ET!

Başkan Ergezen ve Ampute Futbol Milli Takımı Gazileri Ziyaret Etti.

Başkan Ergezen ve Ampute Futbol Milli Takımı Gazileri Ziyaret Etti.

İstanbul’da düzenlenen 2022 Dünya Kupasında 9 Ekim’de şampiyonluğunu ilan eden milliler, TBESF Başkanı Muaz Ergezen , Ankara İl Sağlık Müdürü Ali Niyazi Kurtcebe ve Baş Antrenör Osman Çakmak, Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören gazileri ve şehit yakınlarını ziyaret etti.

Heyet, hastane bahçesinde organize edilen etkinlikte gaziler ile tek tek sohbet etti. Ardından dünya kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yakın Sohbetlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Ergezen "Korkusuzlar" ismini İstiklal Marşı’nın girişindeki "Korkma" kelimesinden aldığını belirtti.

Ergezen "Hiçbir maniden, zorluktan, ‘yapamazsın, edemezsin’ diyenlerden, korkmadan sahaya çıkıp aslanlar gibi tarih yazdılar. Onun için biz bu kupayı en başta evlatlarını göremeyecek anne ve babalara, baba ve annelerini göremeyecek evlatlara, şehitlerimize armağan ediyoruz, gazilerimize armağan ediyoruz. Biz bu duygularla sahaya çıktık, bu duygularla mücadele ettik." İfadelerini kullandı.

İl Sağlık Müdürü Ali Niyazi Kurtcebe, Türk bayrağından oluşan bir plaketi, bütün takım adına Osman Çakmak’a takdim etti. Ampute Milli Futbol Takım oyuncularına da gaziler tarafından çiçek verildi.

​​​​​​.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P