BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Başkan Erkoç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kutladı

TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç, 28 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenen seçimlerde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı kutladı.

Başkan Erkoç mesajında şu ifadelere yer verdi:

Muhterem Cumhurbaşkanım, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve şahsım namına en kalbî hürmetlerimin kabulünü arz eder, 28 Mayıs 2023 seçimlerinin demokratik bir surette tamamlanması ve Türk halkının yüksek teveccühüyle yeniden Türkiye Cumhurbaşkanı seçilmeniz münasebetiyle Zatıalilerini tebrik ederim.

Dünyanın yakından takip ettiği neticeleri gönül coğrafyamızda büyük bir memnuniyetle karşılanan seçimlerde Türk halkı, hem dünyaya Türk demokrasisinin seviyesini ispat etmiş hem de önderliğinizde her alanda edinilen büyük kazanımları takdir etmiştir.

‘Türkiye Yüzyılı’ doğrultusunda belirlediğiniz büyük hedeflere ulaşmada Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek isterim. En derin saygı ve hürmetlerimle.“

 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P