BİZİ TAKİP ET!

Başkan Uztürk, ampute futbol kulüp başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, koronavirüs pandemisi nedeniyle ekim ayı sonuna ertelenen liglerin durumunu görüşmek üzere ampute futbol kulüplerinin başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi.

Ankara Green Park Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Başkan Arif Ümit Uztürk’ün yanı sıra; TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Genel Sekreter Vekili Erhan Durukan, Ampute Futbol Teknik Kurul Başkanı Ahmet Yılmaz, Ampute Futbol Milli Takımı Başantrenörü Osman Çakmak ve Ampute Futbol Süper, 1. ve 2. Lig’de yer alan kulüplerden toplam 29 yetkili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında Başkan Uztürk, koronavirüs pandemisi nedeniyle ekim ayı sonuna ertelenen Ampute Futbol Ligleri’nin oynatılması hakkında değerlendirme yapmak, kulüp başkanlarının önerilerini dinlemek ve yeni sezonun başlangıç tarihiyle ilgili fikir alışverişinde bulunmak amacıyla toplandıklarını söyledi.

Pandeminin seyrine göre alınacak önlemler ile olası senaryoların konuşulduğu toplantı, kulüp başkan ve temsilcilerinin görüşlerini bildirmelerinin ardından sona erdi. 

Federasyonumuz ve kulüpler arasındaki lig değerlendirme toplantılarının ikincisi, 20 Ekim Salı günü İstanbul’da Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper ve 1. Ligleri için düzenlenecek. 


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P