BİZİ TAKİP ET!

Başkan Uztürk, Bilek Güreşi Milli Takımımızı tebrik etti

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Dünya Şampiyonası’nı 13 madalyayla noktalayan Bilek Güreşi Milli Takımımızı ve TBESF Yönetim Kurulu Üyesi ve Bilek Güreşi Branş Asbaşkanı Taner Canyurt’u telefonla arayarak tebrik etti.

Başkan Uztürk, yayınladığı tebrik mesajında ise şu ifadelere yer verdi: 


”Romanya’nın Köstence kentinde düzenlenen Para Bilek Güreşi Dünya Şampiyonası’nı 7 altın, 1 gümüş ve 5 bronz olmak üzere toplam 13 madalyayla noktalayan Bilek Güreşi Milli Takımımızı canıgönülden tebrik ederim. Şampiyonada ülkemizi temsil eden, Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasına ve İstiklal Marşımızın dinletilmesine katkı sağlayan tüm sporcularımızı kutluyor, bu önemli başarıda emeği geçen teknik ekibimizi kutluyorum.

Aynı zamanda Millilerimizin, şampiyonadaki müsabakalarını TRT-Spor 2 ekranlarından izleyicilerle buluşturarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan başta TRT Genel Müdürü İbrahim Eren olmak üzere tüm TRT-Spor 2 ekibine teşekkür ederim. ”

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P