BİZİ TAKİP ET!

Başkan Uztürk’ten, Mustafa Tutuk’a ziyaret

TBESF Başkanı Uztürk, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret etti. 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk’ün, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ettiği görüşmede; TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Münir Gökmen, Tekerlekli Sandalye Basketbol A Kadın Milli Takımı Başantrenörü Murat Saltan, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç ve Asbaşkanı Faruk Törü de yer aldı. 

Başkan Uztürk, engelli sporuna ve sporcularına yönelik destek ve katkılarından dolayı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a teşekkür ederken, "TBESF başkanlığımın yanı sıra Dünya Ampute Futbol Federasyonu Başkanlığı görevine geldikten sonra ilk ziyaretimizi Yalova’ya yapmak istedik. Yalova, engelli sporu için ülkemizin önemli illeri arasındadır. Yalova’yı yıllardır tekerlekli sandalye basketbol branşında başarıyla temsil eden ve Türkiye’nin adını uluslararası alanda yakaladığı başarılarla duyuran YOSK, hem kentin hem de ülkemizin markası haline gelmiştir. Engelli sporuna her zaman hizmet eden değerli kulüp başkanımız Alpaslan Erkoç’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca yine engelli sporuyla sporcularımıza destek vererek bizi en iyi şekilde ağırlayan Yalova Belediye Başkan Vekili Sayın Mustafa Tutuk’a şükranlarımızı iletiyoruz.” diye konuştu. 

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise "İnşallah ilerleyen yıllarda 3 büyük kulübün dışında YOSK da Süper Lig şampiyonu olarak bizleri gururlandıracaktır. Buna inanıyoruz. Engelli bireylerin hepsi bizim için önemlidir. Yalova’mızı spor alanında temsil eden tüm kulüplerimize desteklerimiz sürecektir" dedi.

Başkan Vekili, konuşmasının ardından nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Uztürk ve ekibine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P