BİZİ TAKİP ET!

Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK’ün Camiamıza Duyurusu

Federasyonumuzun 22 Mart 2015 tarihinde yapmış olduğu I. Olağanüstü Genel Kurul ve IV. Mali Genel Kurul sonucunda tek aday olarak katılan ve 270 delegeden 160 ‘ının katıldığı seçimlerde 134 oy ile Başkan seçilen Arif Ümit UZTÜRK ;

”Söz konusu Genel Kurullara katılan veya işlerinin yoğunluğu nedeni ile katılamayan kulüplerimize katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.

Başkan Uztürk, yeni yönetim ile seçimden hemen sonra gerek sosyal sorumluluk projeleri gerekse maddi açıdankaynak arayışlarına önem vericeklerini belirtirken, adil, eşit ve şeffaf bir yönetim anlayışı içinde çalışmaların hızlı bir şekilde başladığını dile getirdi.

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P