BİZİ TAKİP ET!

Başkanımız Erzurum Kampı’nı ziyaret etti

Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN Erzurum kampını ziyaret etti.

Rusya’nın Soçi kentinde düzenlenecek Paralimpik Oyunlarında yarışacak olan milli sporcumuz Mehmet Çekiç Palandöken Kayak Merkezi’nde kampa girdi.Amerika’da kampta bulunan Esat Bayındırlı ile Paralimpik Kayak Branşı’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Çekiç, protez bacağıyla çıktığı pistte ilk antrenmanını yaptı.

Milli takım antrenörü Murat Tosun’da Soçi’de katılacağı yarışlarda madalya kazanmayı hedefliyor.Milli sporcumuz Mehmet Çekiç gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’yi ilk kez Paralimpik Oyunlarında Bayındırlı ile temsil etmenin gururunu yaşadığını söyledi.

Kamp çalışmalarını yakından takip etmek üzere Erzurum’a giden Başkanımız  Demirhan Şerefhan ise yaşadıkları mutluluğu kelimelerle anlatamayacaklarını söyledi.

Dünyanın başarılı sporcularına karşı milli takımın çok iyi bir performans ortaya koyacağına inandıklarını belirten Şerefhan, "Türkiye’yi ilk kez bu branşta temsil etmek ayrı bir gurur kaynağı. Sporcularımıza olan güvenimiz çok fazla. Çok sayıda sporcunun arasından başarıyla ülkemizi temsil edeceklerdir. En azından sporcularımızın Soçi’ye gitmesi demek bedensel engellilere bir umut bir ışık kaynağı olacaktır. Onların spor merkezlerine yönelmesine sağlayacaktır" ifadelerini kullandı.

Paralimpik Kış Oyunları Soçi’de 06-16 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecektir.


 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P