BİZİ TAKİP ET!

Başkanımız Samsunspor’u Ziyaret Etti

TBESF’den Moral Ziyareti

Başkanımız Demirhan Şerefhan,Başkan Emin Kar’ı ziyaret etti.

Samsuna çeşitli incelemelerde bulunmak üzere giden federasyon başkanımız Demirhan Şerefhan, Medicalpark Hastanesi Sportif Eğitim Uzmanı Gülden Okçu,Medicalpark Engelli Gücü Başkanı İlhan Elmalı, yönetim kurulu üyeleri ve antrenörler Nuri Asan Tesislerinde Başkan Emin Kar’ı ziyaret etti.Demirhan Şerefhan, federasyonun çalışmalarıyla ilgili Başkan’a bilgi verirken, Samsunspor’un son durumu hakkında da bilgi aldı.

Şerefhan, Samsun’da bulunan kulüpleri ziyaret ettiklerini, Medicalpark Hastanesi ve spor kulübünün başlattığı,”Hayata Basket At” projesiyle ilgili çalışmaları yerinde incelediklerini belirterek,”Bu arada Samsun’un markası Samsunspor’uda ziyaret ettik.Başkanımızdan kulübün işleyişi hakkında bilgi aldık.İnşallah Samsunspor sıkıntılarını aşar ve layık olduğu Süper Lige çıkar”diye konuştu.Başkan Emin Kar ise başkana teşekkür ederek,”Bu tür ziyaretler bize güç veriyor.Başlattıkları projeye Samsunspor olarak elimizden gelen desteği vereceğiz.Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu başkanı Demirhan Şerefhan’a ve misafirlerimize ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum”diye konuştu.

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P