BİZİ TAKİP ET!

Başkanımız T.S. Basketbol Teknik Komiserleri ile bir araya geldi

Başkanımız Teknik Komiserler ile bir araya geldi…

Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN 27.10.2013 tarihinde Tekerlekli Sandalye Basketbol  Seminerinde bulunan Teknik Komiserler ile bir araya geldi.

Toplantıda bir önceki sezonda iller de yaşanan eksikleri ve sıkıntıları dinleyen ŞEREFHAN en kısa sürede her konuda sıkıntıların giderileceğini ve çözüleceğini dile getirdi.2013-2014 sezonu için farklılıkların herkes tarafından hissedileceğini söylerken bizler büyük bir aileyiz her zaman daha ilerisi daha iyisi için mücadele edeceğiz dedi.

ŞEREFHAN , Tekerlekli Sandalye Basketbol için Garanti Bankasının göz ardı edilemez bir sponsorluk olduğunu çalışmalarının herzaman var olanla sınırlanmayıp daha iyisini ve fazlasının amaçlandığını ve bunun için çalışıldığını, Bedensel Engelliler Federasyonunun eskiye göre daha fazla akıllarda kalmaya başladığını , insanların sporcularımızı ve yeni sporcuları nasıl kazanmaya başladığımızı görmeleri güzel birşey dedi.ŞEREFHAN, Bilboardlarda yer almak adımızı yaptığımız işleri aldığmız başarılarla madalyalarla  duyurmak ailemizin bir arada durmasıyla gerçekleşecektir dedi.

 
 


Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P