BİZİ TAKİP ET!

… Başkanımızın Açıklamasıdır …

Federasyon Başkanımızın Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Erkek Milli Takımımız hakkındaki açıklamasıdır.

Son günlerde sosyal medyada özellikle Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Erkek Milli Takımımızı, Antrenörsüz kalmış gibi göstererek spor kamuoyunu yanıltıcı eleştirilerde bulunan ve halen Milli Takımımızın başında görevlerini başarı ile sürdüren Antrenörlerimiz Kemal Okur ve Caner Cesur‘a karşı haksızlık boyutuna ulaştığını düşündüğümüz yazılan bazı yazılar ve yorumlar sağduyulu camiamız tarafından üzüntü ile izlenmektedir.

Her ne kadar bu arkadaşlarımızın yazdığı yazılara camiamız tarafından itibar edilmese de, yazılarının Milli Takımlarımıza ve oyuncularımıza zarar verdiğini unutmamak gerekmektedir.

Kaldı ki Federasyonumuz ve ilgili kurulları gerektiğinde milli takımlarımızda ihtiyaç duyulan değişiklikleri yapabilecek yetki ve güçtedir.

Birlik ve beraberlik duygularının doruğa ulaştığı bu günlerde bu arkadaşlarımızın daha dikkatli ve incitici üsluplardan kaçınmalarını saygılarımla arz ederim.

Arif Ümit UZTÜRK 
Federasyon Başkanı 

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P