BİZİ TAKİP ET!

Başkanın Mesajı

Alpaslan Erkoç

  Sayın Delegasyonumuz, Paralimpik oyunların dünya genelindeki organizasyonları ve sonrasında Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonumuzun kurulması ile birlikte ülkemizde engelliler için spor her geçen gün daha da ileri seviyeye ilerledi.

  Sporcularımız ve sporseverlerimizle birlikte 21  yıldır engelli sporu için mücadele eden, bünyesinde 17 branşı barındıran büyük bir camia olmanın gururunu yaşıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada sorumluluklarının farkında olan bir yönetimle engelli sporunu teslim aldığımız yerden daha ileriye taşıma gayretinde olacağız. Bunun için heyecanla ve azimle çalışmalarımıza ilk günden başlamış bulunmaktayız. Sporcularımız, sporseverlerimiz, çalışanlarımız, görevliler ve çalışanlarımız, her şeyden önce gönüllülerimizle birlikte gerekli dinamizmi ve motivasyonu sağlayacağımıza inancımız tamdır. 


ÇÜNKÜ BİZ BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ !

 

85 milyon yurttaşımızın gönlü, sevgisi, ilgisi ve duası bizlerle olacaktır. Daha iyisini başarmak ve en iyisine ulaşmak için hep birlikte çalışacağız. Ulusal ve uluslararası alanda ülkemize ve milletimize hak etmiş olduğu başarıları elde etmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yönetim kurulumuz ve teknik ekibimizle engelli sporu için ülkemizdeki ve uluslararası arenadaki önümüzdeki müsabakalar için sizlerin verdiği yetki ve vereceği destekle yola revan olduk. 


  Hep birlikte en iyisini yapacağımıza inanıyor tüm delegasyona saygılarımı sunuyorum.

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P