BİZİ TAKİP ET!

Bayanlar Sahnede

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Bayanlar 1. Türkiye Şampiyonası

Tekerlekli Sandalye Basketbol branşımız bu kez bayan sporcularımız ile sahne alıyor.

Federasyonumuzun organizasyonunda ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Bayanlar 1. Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Kamil Ocak Spor Salonunda gerçekleşecek şampiyonaya Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi’nde mücadele eden tüm takımların bayan sporcuları katılıyor.Ortalama 40 engelli sporcunun mücadele edeceği şampiyonada 4 takım mücadele edecek.3 gün sürecek olan ve ilk olan  şampiyona bundan sonraki yıllarda da devam edecek.

Bayanlar basketbol şampiyonası olarak ilki düzenlenecek olan şampiyona için federasyon başkanı Demirhan Şerefhan öncelikle organizasyona ev sahipliği yapan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür etti ve bu organizasyonun hem çeşitli takımlarda oynayan bayan sporcuların bir araya gelmesi ayrıca  milli takımlara sporcu seçimleri için de önemli ve güzel bir organizasyon olduğununda altını çizdi.

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P