BİZİ TAKİP ET!

Boccia

BC3 Çiftler Boccia Milli Takım Kampı

Deneme

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Boccia Milli Takımı Kampı 9-15 Ocak 2023 tarihleri arasında Aksaray TOHM’da yapılacaktır.
BC3 Kategorisi  Çiftler Kamp kafilemiz ise şu isimlerden oluşmaktadır:

Antrenör-Gamze Ekinci Bostan

Sporcular-Öner Bozbıyık (BC3) Havva Alyurt (BC3)

Refakatçiler- Metehan Maraşlı – Kurbani Alyurt

Boccia

“Poznan 2023 Boccia Dünya Turnuvası’nda Ülkemizi Temsil Edecekler”

Sporcularımız 2023 yılı faaliyet programı kapsamında Poznan 2023 Boccia Dünya Turnuvası’na katılım sağlayacak. 18-25 Ağustos tarihleri arasında Polonya’nın Poznan şehrinde düzenlenecek olan bu uluslararası turnuva, boccia sporunun dünya çapındaki önemini bir kez daha vurgulayacak. Sporcular Uluslararası arenada yeteneklerini sergilemek ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için bu heyecan verici etkinliğe katılacaklar. Hem sporcular hem de sporseverler, Poznan 2023 Boccia Dünya Turnuvası’nın heyecanını ve rekabetini dört gözle bekliyor.

OKUMAYA DEVAM ET

Boccia

Boccia Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Öncesi Kampa Giriyor

“Boccia Milli Takımı Hollanda da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası öncesinde 10-20 Temmuz 2023 tarihleri arasında Aksaray Paralimpik Hazırlık Merkezinde kampa giriyor.” Kamp süresince milli sporcularımız yoğun bir çalışma süreci geçirecekler. Bunun yanında antrenör sporcu uyumu ve teknik – taktik açıdan gelişimlerini tamamlayacaklar. Tek hedefi madalya olan sporcularımıza başarılı bir kamp dönemi diliyoruz.

BOCCİA MİLLİ TAKIM KAFİLE LİSTESİ
SPORCULAR
1
YAHYA GÜRBÜZER
SPORCU
2
ATİKE GÜRBÜZER
SPORCU
3
HAVVA ALYURT
SPORCU
4
ÖNER BOZBIYIK
SPORCU
MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİ
1
ŞEFİKA KAYGUSUZ
ANTRENÖR
2
GAMZE EKİNCİ BOSTAN
ANTRENÖR
DİĞER GÖREVLİLER
1
ALPAY ASLANTAŞ
GÖREVLİ
2
BERAT GÜRBÜZER
GÖREVLİ
3
METEHAN MARAŞLI
GÖREVLİ
4
KURBANİ ALYURT
GÖREVLİ

 

OKUMAYA DEVAM ET

Boccia

Petkim Türkiye Boccia Şampiyonası Sona Erdi

21-24 Haziran tarihleri arasında Yalova’ da gerçekleşen şampiyona sona erdi. Petkim’in katkıları ile 5 farklı kategoride, 32 kulüpten 152 sporcunun katıldığı şampiyonada madalyalar sahipleri ile buluştu.

Madalya seremonisinde konuşan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç, tüm sporcularımızı tebrik ederek antrenörlere, idarecilere ve katkıda bulunan herkese teşekkürlerini iletti.

Sponsorumuz Petkim’e teşekkür ediyoruz.

BC1 Kadınlar Bireysel;
Huri Güngör
Havva Gönen
Ayşe Gençbay
BC2 Kadınlar Bireysel;
Hacer Çiçek
Nagehan Kaarli
Gülşah Koç
BC3 Kadınlar Bireysel;
Havva Alyurt
Fulya Vural
Aynur Cüre
BC4 Kadınlar Bireysel;
Atike Gürbüzer
Necmiye Dolu
Yarensu Kekeli
BC5 Kadınlar Bireysel;
Sümeyye Postal
Sabika Özkan
Hatice Öncü

BC1 Erkekler Bireysel;
Yavuz Öndem
Murat Kalınbacak
Sedat Aksu
BC2 Erkekler Bireysel;
Hasan Çakır
Aydın Kavurucu
Ömer Şan
BC3 Erkekler Bireysel;
Ersoy Turp
Kadir Gülsoy
Öner Bozbıyık
BC4 Erkekler Bireysel;
Mehmet Emir Ateş
Ahmet Murat Sarılarlı
Murat Yıldırım
BC5 Erkekler Bireysel;
Kenan Tüblek
Hakan Arık
Alparslan Kaan Ertürk
BC3 Çiftler Kategorisi;
Havva Alyurt- Yavuz Acar
Fulya Vural – Emre Vural                                                                                                                                                                                                          Merve Nur Ümer- Oğuz Şençiftçi

BC4 Çiftler Kategorisi;
Bağcılar Engelliler Spor Kulübü Yahya Gürbüzer- Atike Gürbüzer
Bahçelievler Spor Kulübü Yaren Su Kekeç- Asya İngin
Bağcılar Engelliler Spor Kulübü Fatma Gürbüzer M. Emin Ateş

BC1-BC2 Takımlar Kategorisi;
Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Yavuz Öndem – Hacer Çiçek- Fatih Akkaya
Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü Hasan Çakır- Remziye Sağdıç                                                                                                                             Karşıyaka Spor Kulübü Gökhan Şahbaz Çağatay Öngüşen

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

BC3 Çiftler Boccia Milli Takım Kampı

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Boccia Milli Takımı Kampı 9-15 Ocak 2023 tarihleri arasında Aksaray TOHM’da yapılacaktır.
BC3 Kategorisi  Çiftler Kamp kafilemiz ise şu isimlerden oluşmaktadır:

Antrenör-Gamze Ekinci Bostan 

Sporcular-Öner Bozbıyık (BC3) Havva Alyurt (BC3)

Refakatçiler- Metehan Maraşlı – Kurbani Alyurt

Duyurular

3-6 MART 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

03-06 MART ATAMALAR

 

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.HF 2.03.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 12:30 ODTÜ TEKNOKENT S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ZEKERİYA KÖLSÜN TOLGAHAN KAYADAN GÜROL SAKALLI MUSTAFA ÇAVUŞ
18.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. PENDİK ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL İSMAİL ÖZMEN MEHMET EROL UTKU TUNAVELİOĞLU
18.HF 3.03.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN SELAHATTİN YILDIZ GÖZDE BEDİR AHMET ALANKA
18.HF 3.03.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUT SAH. 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. HÜSEYİN AYAZ RECEP DUMAN İSMAİL DÜNDAR SADIK KAYHAN
18.HF 3.03.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. VOLKAN OĞUZ EROL EROĞLU ERDEM SARIASLAN MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.HF 3.03.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. OKAN GÜLDAL OKAN ŞENSOY MEHMET FATİH DELİÇAY NEŞET MERDİN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
10.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK STADI 2. NOLU SAHA 11.00 ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. ADANA AMPUTE S.K. ÖMER OZAN ERMAN METİN TAŞ RIDVAN TOP YASİN ŞAHİN
10.HF 3.03.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. MUSTAFA USLU FATİH DİKBEZ FIRAT KONURÇE YAHYA EROĞLU
10.HF 3.03.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. MEHMET HİMYERİ YUSUF EROL MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT YÜZGEÇ
10.HF 3.03.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. SAKARYA BED. ENG. S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT MEHMET ERAY USLU AHMET MADEN
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
9.HF 3.03.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. CENGİZ DEMİR AYDOĞAN YELTEPE EMRE ÇELİKBAŞ VEDAT TAŞDEMİR
9.HF 3.03.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 13.00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. ANKARA AMPUTE S.K. AHMET PAKIRCI MURAT ÖZÇETİN ABDULKADİR KİRKİZ MURAT AKÇUN
9.HF 3.03.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. UYSAL HYD. KONYA BED. ENG.S.K. MURAT BAY YAKUP ÖZDEMİR MÜSLÜM CEYLAN MUSTAFA YONTAR
SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAH. 14:00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. MUSTAFA ÖZTÜRK HAYATİ TIRAK EMRE ÇELİKBAŞ UYGAR YAKUP OLGAR
19.HF 6.03.2024 ANKARA ANK .BB. AMPUTE FUT. PAR SAHASI-BATIKENT 15:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. SERVET ÖLEKLİ HASAN ÇİFTÇİ ZİYA AYDEMİR MURAT YÜZGEÇ
19.HF 6.03.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN SÜLEYMAN AKÇİT YUSUF BULUT NECMİ SADAY
19.HF 6.03.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 13:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. AHMET İLHAN AYDIN AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MUSA MUTLU İSMAİL AYDIN
19.HF 6.03.2024 ANKARA RHBLTS MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TESİSLERİ 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. SUAT ONAY CELAL ERTAŞ ZEYNEL CAMCI ALPASLAN ACIMERT
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. SELAMİ KARAHANCI BİLGECAN ARZUMAN GÜRKAN SEVİNÇ AYTEKİN BÜYÜKBAŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P