BİZİ TAKİP ET!

Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Çanakkale’de Yapılacak

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası 22-23 Şubat 2019 tarihlerinde Çanakkale’de yapılacak. 

KONAKLAMA
Şampiyonaya katılacak sporuların aşağıda açıklanan şekilde konaklamları Çanakkale Valiliği sponsorluğunda karşılanacaktır. Konaklamadan yararlanabilmek için 15 Şubat Cuma gününe kadar katılım listesinin bildirilmesi gerekmektedir.

KONAKLAMADAN YARARLANMA SAYILARI 
Kulüp bazında:
1-3 Sporcusu olan kafilenin sporcular hariç 2 görevlisi,
4 -6 Sporcusu olan kafilenin sporcular hariç 3 görevlisi,
7 ve daha fazla sporcusu olan kafilenin sporcular hariç 5 görevlisi

Yukarıda açıklanan sayıların dışındaki katılımlarda, katılımcıların ücretleri kendileri tarafından karşılanacaktır.

KONAKLAMA GİRİŞ TARİHİ: 22 ŞUBAT 2019 SAAT: 12.00
KONAKLAMA ÇIKIŞ TARİHİ: 24 ŞUBAT 2019 SAAT: 12.00

HARCIRAHLAR

A) Kilolarında ilk 5 dereceye giren sporculara yolluk ve yevmiyeleri federasyonca ödenecektir.
B) 1-3 Sporcusu barajı geçen için 1 kişiye (Antrenör veya İdareci)
C) 4-6 Sporcusu barajı geçen için 2 kişiye (1 Antrenör ile 1 İdareci veya 1 Refakatçi)
D) 7 ve üzeri Sporcusu barajı geçen için 3 kişiye (1 Antrenör, ile İdareci ve Refakatçi) yolluk ve yevmiyeleri federasyonca ödenecektir.

Not: Sıralamada ilk beş (5) dereceye giremeyen ve federasyonumuzca ödeme yapılmayan sporcu, idareci, antrenör ve refakatçiler; Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün 07.06.2007 tarih ve 2461 sayılı genelgesinin 5. madde C bendi doğrultusunda bağlı bulundukları İl Müdürlüklerine sonuçları ibraz etmek kaydıyla (bütçe ödenekleri doğrultusunda) İl Müdürlüklerinden ödeme talep edebilirler.

ULAŞIM
ÇANAKKALE İÇİNDE YALNIZCA KONAKLAMA ALANI İLE SALON ARASI ULAŞIM TAHSİS EDİLEN OTOBÜSLER İLE KARŞILANACAKTIR.

Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası reglamanı ve katılım formu ekte yer almaktadır. 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P