BİZİ TAKİP ET!

Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası sona erdi

Kocaeli’de düzenlenen Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası sona erdi. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün de destekleriyle kentteki bir otelde düzenlenen şampiyonaya, 13 ilden 28 sporcu katıldı.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Atilla Şirin ve Aleattin Toker’in de yer aldığı organizasyondaki müsabakalarda kadın ve erkek sporcular kendi sıkletlerinde mücadele etti. 

Kadınlarda 41 kiloda Fatma Akçadaşoğlu, 50 kiloda Leyla Karakuş, 55 kiloda Besra Duman, 61 kiloda Yasemin Ceylan Baydar, 73 kiloda Sibel Çam birinci oldu. 

Erkeklerde ise 49 kiloda Abdullah Kayapınar birinci, Muhammed Kaan Öztürk ikinci, 54 kiloda Serkan Çakmaz birinci, Hasan Korkmaz ikinci, Hasan Koçak üçüncü, 59 kiloda Nusret Şanlı birinci, Seyfettin Sevci ikinci, 65 kiloda Tolga Işık birinci, 72 kiloda Uğur Yumuk birinci, Mutlu Ünlü ikinci, Metin Fırat üçüncü oldu.

80 kiloda Hakan Dağ birincilik, Nihat Yel ikincilik, Gökhan Yıldırım üçüncülük, 88 kiloda Mahmut Toprak birincilik, Murat Bulut ikincilik, Kudret Bozoğlu üçüncülük, 97 kiloda Taner Altıntaş birincilik, Mustafa Altınay ikincilik, 107 kiloda İsmail Balandı birincilik elde etti.

Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara madalyaları dağıtıldı. Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P