BİZİ TAKİP ET!

Bedensel Engelliler İftarda Biraraya Geldi

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Öğretmenevi’nde iftar yemeği verdi…

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Öğretmenevi’nde iftar yemeği verdi

İftar programına birçok bürokrat katılırken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Şube Müdürü İzzet Tekeli, Türker Özay ve kurum içi çalışanlar da yer aldı.Gençlik Merkezi Engelliler Ritim Band Grubu izleyenlere müzik ziyafeti sundu.Birbirinden farklı parçaları ritm eşiliğinde çalan grup izleyenlerden tam not aldı.

Desteğe ihtiyaç var

Engelliler Ritm Band grubu öğrencisi Hüseyin Kemal İstiklal Marşı dizelerini coşku içinde okudu ve salonda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.Bedensel Engelliler Spor Federasyonu İl Temsilcisi Nevin Tunçlu,Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun her zaman desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, ” Bedensel Engellilerimiz açısından spora asla normal bir spor branşı olarak bakmamamız lazım.Engelli gençlerimiz, spor merkezlerine rahat imkanlarla ulaşıp spor yapmak, sporcu olmak istiyor bunun için kulüplerimiz ve federasyonumuzun sizlerin desteğine hep ihtiyacı var” dedi.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P