BİZİ TAKİP ET!

Beşiktaş’tan Büyük Sponsorluk Hamlesi

Beşiktaş’tan büyük sponsorluk hamlesi…

KOÇ TOPLULUĞU ŞİRKETLERİ’NDEN ARÇELİK A.Ş., AYGAZ A.Ş. VE RMK MARINE A.Ş. BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ’NE FUTBOL, HENTBOL VE TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL BRANŞLARINDA DESTEK VERECEK.


Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Koç Topluluğu Şirketleri’nden Arçelik A.Ş. , Aygaz A.Ş. ve RMK Marine A.Ş. arasında üç branşı kapsayan sponsorluk anlaşması BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen bir törenle imzalandı.Anlaşmaya göre; Arçelik A.Ş. Beko markasıyla Beşiktaş Profesyonel Futbol A Takımı’nı; Aygaz A.Ş. Mogaz markasıyla BJK Hentbol Takımı’nı, RMK Marine A.Ş. ise BJK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nı destekleyecek.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Koç Topluluğu Şirketleri’nden Arçelik A.Ş., Aygaz A.Ş. ve RMK Marine A.Ş. ile önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleşen törene Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Aygaz A.Ş. Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu ve RMK Marine A.Ş. Genel Müdürü Can Öztürk katıldı.

Üç sezonluk imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Beko, Beşiktaş Profosyonel Futbol A Takımı’nın ‘Forma Sırt Sponsoru’ oldu.Beko’nun logosu, Beşiktaş Profesyonel Futbol A Takımı’nın bütün takım oyuncularının ve teknik ekibinin maç formalarının sırtı, forma satış replikasının sırtı, antrenman kitinin ve kamp kitinin sırtı ve şeytan yeleklerinin sırtında yer alacak.

Aygaz A.Ş. Mogaz markası ile 2013-2014 ve 2014-2015 olmak üzere iki sezon için Beşiktaş Jimnastik Kulübü Hentbol Takımı’na sponsor oldu.Sponsorluk kapsamında, Mogaz logosu bütün takım oyuncularının ve teknik ekibin maç formaları ile forma satış replikasında yer alacak.

Yapılan işbirliği kapsamında, RMK Marine A.Ş. ise BJK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile 2012-2013 sezonu için imzalanan isim sponsorluk anlaşmasını bir yıl uzattı.Böylece, BJK RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı bir yıl daha RMK Marine A.Ş. desteğiyle sahaya çıkacak.

Fikret Orman : ”Koç Topluluğu şirketleriyle gerçekleştirdiğimiz bu önemli sponsorluk anlaşması bizler için çok değerli”

Toplantıda konuşma yapan BJK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ” Türkiye’nin en büyük ve en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş camiası adına, Koç Topluluğu şirketleriyle gerçekleştirdiğimiz bu önemli sponsorluk anlaşmasının bizler için çok değerli olduğunu belirtmek isterim.Beşiktaş Spor Kulübü  10 yıllık bir aradan sonra bizler için gönül bağı çok kuvvetli olan Beko markası ile tekrar bir araya geliyor.Bunun yanısıra Aygaz A.Ş. Türkiye’de ilk defa bir spor kulübünün hentbol takımına sponsor olarak, bu branşın Türkiye’de önemine dikkat çekiyor.RMK Marine A.Ş. ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na destek vermeye devam ediyor.Türkiye’nin alanlarında önde gelen markalarının Beşiktaş’la çalışması ve birbirinden farklı spor dallarına değer katmasından dolayı ayrıca kendilerine teşekkür ediyor ve bu işbirliğinin herkes için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Levent Çakıroğlu: ” Global markamız Beko ile yeniden Beşiktaş Profesyonel Futbol A Takımı” Forma Sırt Sponsoru” olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu yaptığı konuşmada, Beko’nun gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de ve dünyada sporu destekleyen en önemli markalardan biri haline geldiğini ve spor alanındaki sponsorluklarına yenilerini eklemeye devam ettiğini söyledi.

Beşiktaş JK ile yeniden işbirliği yapmaktan son derece memnun olduklarını ifade eden Çakıroğlu,”Beko markasının spor alanındaki sponsorlukları, Beşiktaş Futbol Takımı ile başlamıştı.Dolayısıyla, Beşiktaş ile Beko marka birlikteliğinin, zihinlerde hala çok önemli bir yeri vardır.Bu işbirliğini yeniden hayata geçirmek bizi son derece heyecanlandırdı” dedi ve konuşmasına şöyle devam etti:

”Beko; bugün 100’den fazla ülkede tüketicilerin tercihi olan global bir marka haline gelmiştir.Avrupa’da son 5 yılda pazar payını en çok artıran marka konumundadır.Batı Avrupa’nın 2. büyük beyaz eşya markasıdır.İngiltere, Polonya ve Litvanya’da pazar lideridir.Dünya pazarlarında sağladığı istikrarlı büyüme ve güçlenen konumuyla gurur duyduğumuz global markamız Beko ile yeniden Beşiktaş Profesyonel Futbol A Takımı” Forma Sırt Sponsoru” olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Sponsorluk anlaşmamızın tüm Beşiktaş Camiası ve Şirketimiz için hayırlı olmasını ve bol şans getirmesini diliyorum.”

Sporun bireysel ve toplumsal gelişime sağladığı katkıya yürekten inandıklarını, bu nedenle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında spor alanındaki yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Çakıroğlu,”Bugün Beko’nun spora verdiği destek, dünya çapında ses getiren sponsorluklarla geniş bir etki alanı yarattı.Beko,141 yıllık tarihi ile halen dünyanın en eski kupalarından biri olan İngiliz futbolunun en önemli ve en çok izlenen turnuvalarından FA Cup’ın Litvanya ve İtalya basketbol liglerinin isim sponsoru, Avrupa ve Dünya Basketbol Şampiyonalarının’Presenting Sponsoru’ olduğunuda hatırlattı.

Yağız Eyüboğlu: ” Toplumu sosyal yatırımlarımızla zenginleştirmek için çalışıyoruz.”

Aygaz A.Ş. Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu ise ” Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markalarından biri olan Mogaz markamızla sporun birçok alanında başarılara imza atan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Erkek Hentbol Takımı’nın 2013-2014 ve 2014-2015 dönemlerinde  sponsorluğunu üstleniyoruz.Koç Topluluğu’nun üç önemli şirketinin yaratacağı sinerji ile Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne önümüzdeki iki sezon destek vermek üzere bugün burada atacağımız imza hepimizi son derece heyecanladırıyor” dedi.

Eyüboğlu, Aygaz olarak eğitimden kültüre, çevreden sağlığa kadar pek çok alanda sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerine dikkat çekerek toplumsal hayatı sosyal yatırımlarla zenginleştirmek için çalıştıklarını vurguladı.Eyüboğlu sözlerini şöyle sürdürdü: ” Aygaz ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Mogaz markamız için bu anlaşmanın ayrı bir önemi var.Sporun toplumsal gelişime katkısının öneminin bilincinde bir şirket olarak bugüne kadar büyük çaplı bir projenin içinde yer alacağız.Bu da bizi çok mutlu ediyor.Bu sponsorluğun şöyle bir özelliği daha var : Türkiye’de özel sektörde ilk defa bir şirket bir spor kulübünün hentbol takımına sponsor oluyor.Böylece bir ilke imza atmanın mutluluğunu da yaşıyoruz.Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, 5 yıldır arka arkaya şampiyonluk kazanmış çok başarılı bir takım.Bir Aygaz markası olan Mogaz’ın desteğiyle Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı’nın Türkiye Hentbol ligindeki başarılarını ülkemiz dışına’da taşıyacağına, ülkemizde hentbola olan ilgiyi dahada artıracağına gönülden inanıyorum.İşbirliğimizin hayırlı olmasını diliyorum.”

Can Öztürk: ” Engelli sporunun gelişmesi için bireysel ve kurumsal duyarlılığa odaklandık”

Gemi ve yat inşasında öncülüğünü sürdüren RMK Marine A.Ş. olarak 2012-2013 sezonunda Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın sponsoru olduklarını hatırlatan RMK Marine A.Ş. Genel Müdürü Can Öztürk ise, bu anlamlı işbirliğini 1 yıl daha sürdürecek olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.Geçen yıl üstlendirkleri sponsorluk ile takımın adının BJK RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı olarak değiştiğini belirten Öztürk, bu sponsorluğu Koç Holding’in Ülkem İçin Engel Tanımıyorum projesi kapsamında üstlendiklerini hatırlattı.RMK Marine A.Ş. Genel Müdürü Can Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü:” Engelli sporcular bugün gerek Türkiye’de gerekse dünyada dikkat çeken başarılara imza atıyor.Engelli sporunun gelişmesi adına hem bireysel hem de kurumsal olarak bilinçli bir duyarlılık geliştirmeye odaklanmak bizler için çok önemli.Sponsorluklarımızın yaratacağı sinerjiyle engelli sporcularımızın başarılarının daha da artmasını diliyoruz.”

 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P