BİZİ TAKİP ET!

BİLEK GÜREŞİ DÜNYA ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

BİLEK GÜREŞİ DÜNYA ŞAMPİYONASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

1-10 EKİM 2016 TARİHLERİ ARAINDA BULGARİSTAN’IN SOFYA ŞEHRİNDE YAPILAN BİLEK GÜREŞİ DÜNYA ŞAMPİYONASI SONUÇLARI AÇIKLANDI. MİLLİLERİMİZ  10 ALTIN 6 GÜMÜŞ 2 BRONZ MADALYA KAZANDI.

BÜYÜK ERKEKLER  SAĞ VE SOL KOL SONUÇLARI 

MEHMET KAYA 55KG   2 ALTIN 
GÖKHAN SEVEN 65KG 1 ALTIN 1 GÜMÜŞ 
ÜMİT BURUNLULAR 75+KG 1ALTIN 
OLCAY AVŞAR 75+KG 1 ALTIN 1 GÜMÜŞ 
MURAT CIRIK 80 KG 2 GÜMÜŞ 
SÜREYYA AYCE 90 +KG 2 ALTIN 
KENAN EROĞLU 70kg 1 ALTIN 
CELALİ BULUT 90+KG 1 BRONZ 
YILMAZ FAZILOĞULLARI 75KG 1 GÜMÜŞ 

BÜYÜK BAYANLAR SAĞ VE SOL SONUÇLARI 

ZEYNEP YILMAZ 65+KG 1 GÜMÜŞ 

GENÇ ERKEKLER SAĞ VE SOL KOL SONUÇLARI 

FATİH KAMUZ JUNIOR 55KG 1 ALTIN
YUSUF AKDOĞAN JUNIOR 55+KG 1 ALTIN 
ONUR DEMİREL JUNIOR 55+KG 1 BRONZ 

YARIŞMANIN RESMİ SONUÇLARINI EKTE İNDİREBİLİRSİNİZ.

SPORCULARIMIZI VE TEKNİK EKİBİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ. 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P