BİZİ TAKİP ET!

BİLEK GÜREŞİ ÖDÜL

KARDEMİR KARABÜK SPOR KULÜP BAŞKANI SN. H. FERUDUN TANKUT DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINDA DERECE ALAN SPORCULARIMIZI ÖDÜLLENDİRDİ..

Federasyonumuz Bilek Güreşi As Başkanı ve  Kardemir Karabükspor eski başkanlarından Taner Canyurt’ un kafile başkanlığını yaptığı Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Takımı, 1-7 Haziran  2015 tarihlerinde Bulgaristan’ın  Sofya şehrinde yapılan  Avrupa şampiyonluğunun ardından, 29 Eylül – 04 Kasım  2015 tarihlerinde Malezya’nın   Kuala Lumpur şehrinde yapılan   Dünya Şampiyonasında şampiyon olmuştur.

Bilek Güreşi Milli Takımımız   17.10.2015 Cumartesi günü oynanan  olan K.Karabükspor – Karşıyaka maçı öncesinde, Kardemir Karabük Spor Kulüp Başkanı  H.Ferudun Tankut ve Yyönetim Kurulu tarafından kabul edilerek,  sporcularımız  1’er adet   Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilmişlerdir.

Kardemir Karabükspor Kulubü Başkanı  Sayın H. Ferudun TANKUT ve Yönetim Kurulu Üyelerine federasyonumuz sporcularını başarılarından dolayı ödüllendirdikleri ve verdikleri destek için  Teşekkür Ederiz.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P