BİZİ TAKİP ET!

Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası, Karabük’te düzenlenecek

2020 Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası, 27-28 Mart tarihlerinde Karabük’te düzenlenecek. 
 
Merkez Spor Salonu’nda yapılacak şampiyonaya katılacak tüm sporcu, idareci ve antrenörlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne müracaat ederek İl Müdürlükleri tarafından onaylanmış katılım formu ve kafile listelerini, 23 Mart Pazartesi günü saat 18.00’e kadar federasyonumuzun 0 312 311 68 52 nolu faksına göndermeleri ve aslını yarışmaya getirmeleri gerekmektedir.

 

Organizasyonda sporcu tartı ve klasifikasyon ölçümleri, 27 Mart Cuma günü 14.00-18.00 saatleri arasında yapılacaktır. Sağlık raporu (sporcunun engelini gösterir heyet raporu) olmayan sporcular, sınıflandırmaya alınmayacaktır.

Organizasyon için ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İl Müdürlükleri’ne verilen talimat doğrultusunda; katılımcıların belirtilen formları bağlı bulundukları İl Müdürlükleri’ne onaylatmaları gerekmektedir. (Formlara ulaşmak için tıklayınız.)
 

Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası reglamanı ve katılım formu ekte yer almakta olup, konaklama ile harcırah bilgileri reglamanda belirtilmiştir. 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P