BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Bitexen Ampute Futbol 2. Ligi sezonu sona erdi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu – Bitexen Ampute Futbol 2. Ligi Sezonu Sonuçları

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde gerçekleşen heyecan dolu müsabakaların ardından, Bitexen Ampute Futbol 2. Ligi sezonu sona erdi. Sezon boyunca gösterdikleri üstün performansla dikkat çeken takımlar, bu hafta sonu oynanan maçların sonuçlarına bağlı olarak belirlenen sıralamalarla 2024-2025 sezonunda 1. Ligde yer alma hakkı elde ettiler.

Şampiyonluk unvanını geçen hafta ilan eden Bağcılar Belediye Engelliler Spor Kulübü’nün yanı sıra, sezonu ikinci sırada tamamlayan Ankara Ampute Spor Kulübü, üçüncü sırada yer alan Uysal Hydraluic Konya Spor Kulübü ve dördüncü sırayı elde eden Gaziantep Bedensel Engelliler Spor Kulübü, bir üst lige yükselme başarısı gösterdiler.

Bu sezonun sona ermesiyle birlikte, federasyonumuz tarafından bu hafta sonu düzenlenen kupa ve madalya töreni ile bir araya geldik. Başarılarıyla gurur duyduğumuz tüm sporcuları, teknik ekipleri ve idarecileri tebrik etmek için bu özel etkinlikte bir araya geldik.

Federasyon olarak, bedensel engelli sporcularımıza destek olmaya ve onların başarılarını kutlamaya devam edeceğiz. Sporun gücüyle engelleri aşan tüm sporcularımıza, gelecek sezonlarda da başarılar dileriz.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P