BİZİ TAKİP ET!

Bitexen, Ampute Futbol A Milli Takımı İle Bir Araya Geldi

Bitexen, Ampute Milliler İle Bir Araya Geldi
   
Ana Sponsorlarımızdan Bitexen, 2022 Dünya Kupası’nda şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı için özel bir yemek düzenledi.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, federasyonumuz ile firma yöneticileri , Ampute Futbol Milli Takım teknik heyeti ve oyuncuları Divan Kuruçeşme’de bir araya geldi.

TBESF Başkanı Muaz Ergezen yaptığı konuşmasında Bitexen ailesine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
Ergezen "Bitexen ailesiyle olmak, bizim için çok büyük bir gurur. İnşallah daha uzun süreli bir birlikteliğe döner. 21 branşıyla Türkiye’nin en büyük spor federasyonuyuz. Arkadaşlarımızın her birisi birer rol model. Onları başarıları için canı gönülden tebrik ediyorum. Bu kampları, çalışmaları, hepsini planladık. Ne destek lazımsa hepsini yaptık. Bugün de nasip oldu, şampiyonluğu hep birlikte kutluyoruz. Arkadaşlarımızın bu başarısı çok anlamlıdır. İsterlerse azimleriyle neleri başarabileceklerine tanık olduk. Bu kupa, bu aziz millete armağan olsun." İfadelerini kullandı.

Bitexen Yönetim Kurulu Üyesi Musa Tahsin Doğan Ampute Futbol Milli Takımı’nı şampiyonluk nedeniyle tebrik etti.
Doğan "Bitexen olarak listelediğimiz 20’yi aşkın taraftar token ile futbol ve basketbol başta olmak üzere kulüplerimize önemli finansman desteğinde bulunduk. Bu doğrultuda TBESF ile yaptığımız çalışma bizim için çok kıymetli. Ampute Futbol Milli Takımı’nın elde ettiği başarılar, özellikle fırsat eşitliği konusunda önemli farkındalık yarattı. Bu farkındalığı geniş bir kitleye ulaştırmayı görev olarak görüyoruz. Yakın zaman önce federasyona özel TBESF Token’ı çıkardık. TBESF Token ve bu kampanyalardan elde edilen gelirin tamamını, Bitexen adına federasyona bağışlıyoruz. Toplumdaki her bireyin fırsat eşitliğine sahip olabilmesi, kurumsal anlamda her zaman önceliğimiz olmaya devam edecek." dedi.

Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak ise Şampiyonluğu, Cumhuriyet tarihinin 100. yılında Türk milletine armağan ediyoruz dedi.

Çakmak’’ 2018’deki Dünya Şampiyonası’nda çok güzel bir ortam ve disiplinli bir takım vardı. Orada penaltılarla kaybettik. Penaltı kaçıran iyi ki benmişim. Kaçırdığımda çok üzülmüştüm. Terörle mücadelede ayağımı kaybettim, bu kadar üzülmedim. O gün, şampiyonluğu 2022’de ülkemize armağan etmek için söz vermiştim. Bizim bir disiplinimiz ve sorumluluğumuz var. 2018’den beri bunun için hazırlandık. Yaklaşık 220 antrenman yaptık. Hiç kimse ailesini ikinci plana atamaz ama milletini daha ön planda gören futbolcu kardeşlerimiz vardı. Allah’a şükürler olsun Sayın Cumhurbaşkanı’mızın katılımıyla, 85 milyonun da desteğini alarak şampiyonluğa ulaştık. Bu şampiyonluk, Cumhuriyet tarihinin 100. yılında Türk milletine armağan olsun." değerlendirmesinde bulundu.

Duyurular

Kurban Bayramı Tebrik

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P