BİZİ TAKİP ET!

BJK’den Rahmi Koç’a ziyaret

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç’u makamında ziyaret etti.

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş RMK Marine Takımının teknik ekibi ve oyuncuları adına, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç’a, ‘En Yararlı Sponsorluk’ plaketi takdim etti ve Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesine vermiş olduğu destek nedeniyle teşekkürlerini sundu. Ayrıca Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret ORMAN Rahmi Koç’a isminin yazılı olduğu Beşiktaş RMK Marine Takımının formasını hediye etti.

Sporcularla tek tek ilgilenen ve sohbet eden Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Beşiktaş RMK Marine Takımının elde edeceği başarılarla tüm Beşiktaşlıları gururlandıracağını anlatarak, “RMK Marine şirketimizin sponsorluğunu, engelli sporcuların başarılarına destek olmak adına mühim buluyorum. Bildiğiniz üzere, Koç Holding’in yürüttüğü "Ülkem İçin Engel Tanımıyorum" projesi engellilik konusunun hak temelli bir yaklaşım ile ele alınması adına önemli adımlar atmakta fevkalade önemli bir proje. Ancak engellilik konusunda duyarlılık oluşması bağlamında daha gidilmesi gereken çok yol var. Engelli sporunun gelişmesi adına duyarlılık oluşturmak son derece mühim. Bu bilincin tüm Türkiye’ye dalga dalga yayılmasını ve engelli sporcuların gelecekteki başarıları için örnek olmasını diliyorum” diye konuştu.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile RMK Marine şirketinin yaptığı işbirliğinin, Türkiye için önemli bir örnek teşkil ettiğini belirten Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, şunları söyledi:

“Engelli sporunun ve sporcularının desteklenmesi büyük önem taşıyor çünkü engelli sporcularımız tüm dünyaya başarılarını gösterebilecek yeteneğe ve birikime sahipler. Bu konuda atılacak tüm adımların arkasında yer alacağız. RMK Marine şirketiyle yürüttüğümüz işbirliği Türkiye için önemli bir örnek teşkil ediyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan olaylar bizleri çok üzdü. Umarım bir daha başta engelli sporcuların müsabakaları olmak üzere, hiçbir spor alanı bu tür üzücü görüntülere sahne olmaz.”

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P