BİZİ TAKİP ET!

Boccia Milli Takım Seçme Yarışması Sona Erdi

Polonya, İtalya ve Hollanda’da düzenlenecek şampiyonalarda mücadele edecek Boccia Milli Takımı için seçme yarışmaları sona erdi.

TBESF Boccia Teknik Kurul Başkanı Arda Günay yarışma ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Hedefimiz 2024 Paris Paralimpik Oyunlarına katılım sağlamak. Sayın Federasyon başkanımız Muaz Ergezen önderliğinde bunu başaracağımıza inancımız tam. Yarışmaya katılan tüm sporcu, antrenör ve hakemlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Milli takıma katılacak sporcular yapılacak kamplardan önce açıklanacaktır.
İzmir’in Foça ilçesinde Milli Takım Antrenörlerinin gözlemleri ile yapılan yarışmalarda 4 farklı kategori sıralamalar şu şekilde gerçekleşti.

BC1 Kadın

1- Buket Demirtaş

2- Çağla Kuşgil

3-Şule Türkoğlu

4-Remziye Sadıç

BC2 Kadın

1-Huri Güngör

2-Hacer Çiçek

3- Sinem Gökten

4-Hayriye Mehtap Özdemir

BC3 Kadın

1-Havva Alyurt

2-Fulya Vural

3-Cansu Arapoğlu

BC4 Kadın

1-Fatma Gürbüzer

2-Necmiye Dolu

3-Rabia Nur Boyraz

4-Sebiha Erdal

BC1 Erkek

1-Fatih Akkan

2-Gökhan Şahbaz

3-Yücel Coşkun

BC2 Erkek

1-Hasan Çakır

2-Niyazi Aslan

3-Ömer Şan

4-Yavuz Öndem

BC3 Erkek

1-Öner Bozbıyık

2-Ersoy Turp

3-Emre Vural

4-Yavuz Açar

BC4 Erkek

1-Yahya Gürbüzer

2-Mehmet Emir Ateş

3-Çağatay Çakır

4-Salih Yurtalan

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P