BİZİ TAKİP ET!

Boccia Milli Takım Seçme Yarışması

BOCCIA MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞMASI

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Boccia Milli Takım Seçme Yarışması 09-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında İzmir’in Foça ilçesinde yapılacaktır.
Söz konusu şampiyonaya 28 Mart -02 Nisan 2022 tarihlerinde yapılan Petkim Boccia Türkiye Şampiyonasında ilk dörde giren sporcular davet edilmiş olup, davet edilen sporcularımız ve kulüpleri ekli liste de yer almaktadır.
Milli takım seçme yarışmasına her sporcunun birebir refakatçisi(spor asistanı) ile her kulüpten 1 antrenör katılım sağlayabilecektir. Aşağıda yer alan müsabaka katılım formların en geç 28 Nisan 2022 mesai bitimine kadar (0312 311 68 52 ) federasyonumuzun faks numarasına bildirmeleri gerekmektedir. Yarışma da sınıflandırma yapılmayacak olup, tüm sporculara müsabaka sonrası Milli Takım Antrenörlerimiz tarafından performans değerlendirmesi yapılacaktır.
Konaklama giderleri federasyonumuz tarafından karşılanacak olup, katılımcılara yol ücreti(İzmir rayiç bedeli üzerinden), yol ve ikamet yevmiyesi ödenecektir.
Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

Konaklama : Mark Warner Phokaıa Beach Resort- Foça/İZMİR
Adres: : İsmetpaşa, Mersinaki Cd., 35680 Foça/İZMİR
Otele Giriş : 09 Mayıs 2022 (öğle yemeği ile giriş)
Otelden Çıkış : 13 Mayıs 2022 (sabah kahvaltı ile çıkış)

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P