BİZİ TAKİP ET!

Boccia Milli Takım Seçme Yarışması

BOCCIA MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞMASI

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Boccia Milli Takım Seçme Yarışması 09-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında İzmir’in Foça ilçesinde yapılacaktır.
Söz konusu şampiyonaya 28 Mart -02 Nisan 2022 tarihlerinde yapılan Petkim Boccia Türkiye Şampiyonasında ilk dörde giren sporcular davet edilmiş olup, davet edilen sporcularımız ve kulüpleri ekli liste de yer almaktadır.
Milli takım seçme yarışmasına her sporcunun birebir refakatçisi(spor asistanı) ile her kulüpten 1 antrenör katılım sağlayabilecektir. Aşağıda yer alan müsabaka katılım formların en geç 28 Nisan 2022 mesai bitimine kadar (0312 311 68 52 ) federasyonumuzun faks numarasına bildirmeleri gerekmektedir. Yarışma da sınıflandırma yapılmayacak olup, tüm sporculara müsabaka sonrası Milli Takım Antrenörlerimiz tarafından performans değerlendirmesi yapılacaktır.
Konaklama giderleri federasyonumuz tarafından karşılanacak olup, katılımcılara yol ücreti(İzmir rayiç bedeli üzerinden), yol ve ikamet yevmiyesi ödenecektir.
Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

Konaklama : Mark Warner Phokaıa Beach Resort- Foça/İZMİR
Adres: : İsmetpaşa, Mersinaki Cd., 35680 Foça/İZMİR
Otele Giriş : 09 Mayıs 2022 (öğle yemeği ile giriş)
Otelden Çıkış : 13 Mayıs 2022 (sabah kahvaltı ile çıkış)

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P