BİZİ TAKİP ET!

Büşra ÜN Fransa Yolcusu

CRUYFF FOUNDATION JUNIOR MASTERS 2011 Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası ve Kampı 24-30 Ocak 2011 tarihleri arasında Fransa’nın Tarbes şehrinde yapılacaktır.

Söz konusu kampa ve turnuvaya Antrenör-Menejer Dianne FOWLER, Milli Sporcu Büşra Fatma ÜN katılacaktır.

Gelecek vaad eden Büşra Fatma ÜN Dünya klasmanında (DÜNYA ÇAPINDA) tekerlekli sandalye genç bayanlar (18 yaş altı) tenis branşının ilk 4 sporcusu arasında yer alması nedeniyle, ITF tarafından kampa ve turnuvaya davet edilmiştir.

23 Ocak 2011 tarihinde Fransa’ya gidecek ekibimiz, 24-26 Ocak tarihleri arasında yüksek performans kampına, 27-30 Ocak tarihleri arasında ise Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvasına katılacaktır. Antrenör Fowler, Büşra’nın gelecek vaad ettiğini, çok azimli ve çalışkan olduğunu söylerken, 31 Ocak 2011 tarihinde ülkemize madalya ile dönmek istediklerini dile getirdi.

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P