BİZİ TAKİP ET!

Curling Milli Takımımız Finlandiya’ya Uçtu

Curling Milli Takımımız, Dünya Şampiyonası için bugün sabah saatlerinde Finlandiya’ya uçtu. 

Dünya Curling Federasyonu (WCF) tarafından 9-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Tekerlekli Sandalye Curling Dünya Şampiyonası(B) öncesi Milli Takımımız, Atatürk Havalimanı’ndan Finlandiya’ya hareket etti. Lohja kentinde düzenlenecek organizasyonda Millilerimiz, A klasmanına yükselmek için mücadele edecek.

Milli Takımımızın 8 kişilik kafile listesinde şu isimler yer alıyor:

Teknik Kadro
1- Antrenörler: Yusuf Tosunoğlu, Gökçe Ulugay 
2- Fizyoterapist: Rabia Gülçin Seyhan 

Sporcu Kadrosu 
1- Savaş Şimşek
2- Züleyha Bingöl
3- Kenan Coşkun
4- Mesut Güleş
5- Turan Akalın 

Türkiye’nin şampiyonadaki maç programı ise şöyle:

10 Kasım 2018, Cumartesi
TSİ 14.00 Türkiye-Slovenya

11 Kasım 2018, Pazar
TSİ 9.30 Türkiye-Slovakya
TSİ 18.30 İngiltere-Türkiye

12 Kasım 2018, Pazartesi
TSİ 14.00 Türkiye-Çekya

13 Kasım 2018, Salı

TSİ 9.30 İtalya-Türkiye
TSİ 18.30 Estonya-TürkiyeŞampiyona için Helsinki Havalimanı’na inen Milli Takım kafilemizi, Türkiye Cumhuriyeti Helsinki Büyükelçiliği 2. katibi Tunç Tekoğlu karşıladı. 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P