BİZİ TAKİP ET!

Demirhan Şerefhan yeniden başkan

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığı’na Demirhan Şerefhan seçildi.

Federasyonun 3’üncü Olağan Mali ve Genel Kurulu Ankara’da yapıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan genel kurulda Murat Gökhan Orçun divan başkanlığına seçilirken, yönetim ve denetim kurulu raporları oy birliğiyle kabul edildi.

Genel kurulda başkanlık için iki aday yarıştı.2008 yılından bu yana başkanlık görevini sürdüren Mustafa Veysel Gülpınar ile 2000-2008 yılları arasında başkanlık yapan Demirhan Şerefhan’ın aday olduğu seçimde 294 delegeden 257’si oy kullandı.

Yaklaşık 3 saat süren oy kullanma işleminin tamamlanmasından sonra sandıklar açılarak, oy sayma işlemine geçildi. 257 delegeden 144’ünün oyunu alan Demirhan Şerefhan, 1 dönem aranın ardından başkanlığa yeniden seçildi. Mustafa Veysel Gülpınar ise 109 oyda kaldı. 4 oy geçersiz sayıldı."Güçlü kulüpler, güçlü federasyon" sloganıyla yola çıkan Demirhan Şerefhan, başkan seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada önceki yönetime, delegelere ve tüm Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ailesine teşekkür etti.

Yeni yönetim, disiplin ve denetleme kurulları ise şu üyelerden oluştu:

Yönetim Kurulu

Sinan Kalpakçıoğlu, Gökhan Sarı, Kaya Çilingiroğlu, Osman Tanburacı, Nesrin Mater, Erol Ersan, Atilla Bingöl, Bülent Yağar, Nurettin Konar, Vedat Soylu, Hüseyin Ateşar, Ali Duran Karakaya, Alpaslan Ünlü, Hulusi Kalender.

Disiplin Kurulu

Av. Osman Buldan, Av. İlhan Biçer, Av. Bugra Yegül, Av. Irmak Meltem Er, Şükrü Boran Uçar.

Denetleme Kurulu

Mehmet Dülgerkaraoğlanoğlu, Kenan Özüdoğru.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P