BİZİ TAKİP ET!

Dünya Şampiyonasına Doğru

Ampute Futbol Milli Takımımız Dünya Şampiyonasında

MEKSİKA/ CULIACAN’ da 32 ülkenin katılımı ile 30 Kasım 08 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Ampute Futbol Dünya şampiyonası için milli takımımız bugün yola çıktı.

11-27 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya’da sıkı bir kampa giren milliler bugün hazırlıklarını tamamlayıp Dünya Şampiyonasına doğru yola çıktılar.Verimli bir kamp gerçirdiklerini belirten Milli Takım Antrenörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ, gücümüzün herkes farkında, bu çok büyük bir organizasyon ancak bizler gerek sporcularımız, gerek  teknik ekibimiz ile başaramayacağımız birşeyin olduğunu düşünmüyoruz.Daha öncede Avrupa’da sayısız başarılar elde ettik ve yine başarabiliriz dedi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu olarak bayrağımızı Dünya Şampiyonası’nda dalgalandıracak Milli takım spocularımıza ve teknik ekibimize başarılar diliyoruz.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P