BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

11.02 tarihli atamalar

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ GÖZLEMCİ-2
14.HF 10.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. PENDİK ENG. S. K. MURAT BAY AYHAN ÖZAY YAKUP ÖZDEMİR MUSTAFA ÇAVUŞ
14.HF 11.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUTBOL SAHASI 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN FATİH DİKBEZ ALİ TUNÇER ALİ KARAKÖSE
14.HF 11.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SERVET ÖLEKLİ ABDULKADİR DÜZGÜN CİHAN GÜLÇİÇEK VEDAT TAŞDEMİR
14.HF 11.02.2024 ANKARA REHABİLİTASYON MERKEZİ 19 EYLÜL SP. TES. 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK AHMET İLHAN AYDIN UYGAR YAKUP OLGAR
14.HF 11.02.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAHASI 14.00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. KONYA AMP. FUT. S.K. SELAMİ KARAHANCI MEHMET ERTÜRK CELAL ERTAŞ YAHYA EROĞLU
14.HF 11.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. MEHMET HİMYERİ VOLKAN OĞUZ ERDEM SARIASLAN UTKU TUNAVELİOĞLU AHMET MADEN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
2.HF 11.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ADANA AMPUTE S.K. OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA MEHMET BİLMEZ HARUN ÜNVER
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
6.HF 11.02.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ GÜRKAN SEVİNÇ KEREM ÖZTÜRK SADIK KAYHAN
6.HF 11.02.2024 ANKARA ANKARA BŞ. BEL. AMPUTE FUTBOL PARK SAHASI 13:00 ANKARA AMPUTE S.K. UYSAL HYDRAULIC KONYA BED.ENG.S.K. ÖMER OZAN ERMAN GÖZDE BEDİR ABDULLAH İNAN MURAT YÜZGEÇ
6.HF 11.02.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 14:00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. OKAN GÜLDAL MEHMET ÇİNPOLAT MEHMET FATİH DELİÇAY MURAT AKÇUN

Duyurular

3-6 MART 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

03-06 MART ATAMALAR

 

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.HF 2.03.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 12:30 ODTÜ TEKNOKENT S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ZEKERİYA KÖLSÜN TOLGAHAN KAYADAN GÜROL SAKALLI MUSTAFA ÇAVUŞ
18.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. PENDİK ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL İSMAİL ÖZMEN MEHMET EROL UTKU TUNAVELİOĞLU
18.HF 3.03.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN SELAHATTİN YILDIZ GÖZDE BEDİR AHMET ALANKA
18.HF 3.03.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUT SAH. 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. HÜSEYİN AYAZ RECEP DUMAN İSMAİL DÜNDAR SADIK KAYHAN
18.HF 3.03.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. VOLKAN OĞUZ EROL EROĞLU ERDEM SARIASLAN MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.HF 3.03.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. OKAN GÜLDAL OKAN ŞENSOY MEHMET FATİH DELİÇAY NEŞET MERDİN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
10.HF 3.03.2024 KAYSERİ ARGINCIK STADI 2. NOLU SAHA 11.00 ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. ADANA AMPUTE S.K. ÖMER OZAN ERMAN METİN TAŞ RIDVAN TOP YASİN ŞAHİN
10.HF 3.03.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. MUSTAFA USLU FATİH DİKBEZ FIRAT KONURÇE YAHYA EROĞLU
10.HF 3.03.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. MEHMET HİMYERİ YUSUF EROL MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT YÜZGEÇ
10.HF 3.03.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. SAKARYA BED. ENG. S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT MEHMET ERAY USLU AHMET MADEN
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
9.HF 3.03.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. CENGİZ DEMİR AYDOĞAN YELTEPE EMRE ÇELİKBAŞ VEDAT TAŞDEMİR
9.HF 3.03.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 13.00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. ANKARA AMPUTE S.K. AHMET PAKIRCI MURAT ÖZÇETİN ABDULKADİR KİRKİZ MURAT AKÇUN
9.HF 3.03.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. UYSAL HYD. KONYA BED. ENG.S.K. MURAT BAY YAKUP ÖZDEMİR MÜSLÜM CEYLAN MUSTAFA YONTAR
SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAH. 14:00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. MUSTAFA ÖZTÜRK HAYATİ TIRAK EMRE ÇELİKBAŞ UYGAR YAKUP OLGAR
19.HF 6.03.2024 ANKARA ANK .BB. AMPUTE FUT. PAR SAHASI-BATIKENT 15:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. SERVET ÖLEKLİ HASAN ÇİFTÇİ ZİYA AYDEMİR MURAT YÜZGEÇ
19.HF 6.03.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN SÜLEYMAN AKÇİT YUSUF BULUT NECMİ SADAY
19.HF 6.03.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 13:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. AHMET İLHAN AYDIN AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MUSA MUTLU İSMAİL AYDIN
19.HF 6.03.2024 ANKARA RHBLTS MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TESİSLERİ 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. SUAT ONAY CELAL ERTAŞ ZEYNEL CAMCI ALPASLAN ACIMERT
19.HF 6.03.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. SELAMİ KARAHANCI BİLGECAN ARZUMAN GÜRKAN SEVİNÇ AYTEKİN BÜYÜKBAŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P