BİZİ TAKİP ET!

EAFF ve üye ülke temsilcileri video konferans yoluyla toplandı

Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) ve üye ülke temsilcileri arasında video konferans görüşmesi gerçekleştirildi.

Görüşmede Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Avrupa Ampute Futbol Federasyonu Başkanı Mateusz Widlak, Ampute Futbol Milli Takımı Uzman Fizyoterapisti Gürkan Günaydın ile 2020 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’na katılacak ülke temsilcileri yer aldı. 

Dünyada ve ülkemizde yaşanan yeni tip koronavirüs salgınının spor faaliyetlerine olan etkilerinin görüşüldüğü toplantıda 2020 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası ve EAFF tarafından organize edilmesi planlanan diğer faaliyetlerin durumları değerlendirildi. 

13-20 Eylül tarihlerinde Polonya’nın Krakow kentinde düzenlenmesi planlanan 2020 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nın haziran ayında son olarak yapılacak durum değerlendirmesi sonucu karar verilmesi uygun görüldü. 

6-10 Ağustos tarihinde İrlanda’da yapılması planlanan 2020 Uluslararası Ampute Futbol Junıor Kampı’nın ise iptal edilmesi konusunda öngörüde bulunuldu. 
 

Gerçekleştirilen toplantıyla ilgili detayların ve alınan kararların EAFF tarafından üye ülkelere iletilmesinin ardından, daha detaylı bilgilendirmede bulunulacaktır.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P