Follow Us

2018-2019 Sezonu Oturarak Voleybol Süper Lig 1. Etap Müsabakaları Hakem ve Gözlemci Görevlendirmeleri

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU
2018-2019 SEZONU OTURARAK VOLEYBOL
SÜPER LİG 1.ETAP HAKEM VE GÖZLEMCİ GÖREVLERİ

YER : Gaziantep
TARİH : 22-23-24/03/2019 (Cuma-Cumartesi-Pazar)
SALON : Çok Amaçlı Spor Salonu (TOHM Kampüsü)
HAKEM SEMİNERİ : 22/03/2019 Cuma Saat: 11.30-13.00

GÖZLEMCİLER :
1- Kâzım BURUM (Sakarya)
GÖREVLİ HAKEMLER:
1- Serpil AKÇAY (Ankara)
2- Sadık CANYURT (Ankara)
3- Serkan KAPLAN (Ankara)
4- Murat DEĞİRMENCİ (Ankara)
5- Derya KIRBAŞ (Ankara)
6- Çiğdem TÜRKMENOĞLU (Malatya)
7- Edip KARAKUŞ (Malatya)
ÖNEMLİ NOTLAR :
1) Görevlendirilen hakemler en geç 19 Mart 2019 Salı akşamına kadar görevlerinin tebliğini teyiden MHK Başkanı Kâzım BURUM’ a WhatsApp, Mesaj veya Elektronik Posta yolu ile bilgilendireceklerdir. Belirtilen tarihe kadar cevap göndermeyen hakemin, turnuvaya katılamayacağı değerlendirilecek ve görevi iptal edilecektir.
2) Görevlendirilen Hakemlere;
a) 22/03/2019 Cuma günü 11.30-13.00 saatlari arası Çok Amaçlı Spor Salonunda hakem semineri verilecektir. (Katılım zorunludur)
b) Oturarak Voleybol Resmi Oyun Kural Kitapçığına göre Yardımcı Hakem, Yazı Hakemliği ve Hakem Resmi El İşaretleri uygulamalı olarak çalışma yapılacaktır.Oyun Kurallarına ve Hakem El İşaretlerine çalışılarak gelinecek. (Katılım zorunludur.)
c) Yukarıdaki (b) bendi uygulaması için tüm hakemler seminerde düdük ve ceza kartlarını yanlarında bulunduracaklardır.
3) 2018-2019 sezonundan başlamak üzere müsabakalarda 2018-2019 sezon öncesi Ankara seminerinde dağıtılan yeni hakem kıyafetleri giyilecektir.
Turnuvada Giyilecek Tek Tip Hakem Kıyafeti= Yeni dizayn edilmiş Tişört (uzun veya kısa kol), Siyah Kumaş Pantolon, Beyaz Spor Ayakkabı, Beyaz Spor Çorap ve Beyaz Kemer’den oluşacaktır.
4) Görevlendirilen Hakemler, Yol, Konaklama ve Yemek giderlerini kendileri karşılayacaktır.
5) Resmi görev kağıdı almak isteyen hakemlerimiz, Federasyon branş sorumlumuz Sayın Mehmet ATAŞ ile aşağıdaki telefon numarası ve e-mail adresinden irtibata geçerek temin edebilirler.
Telefon: 0312 309 73 96 e-mail: matas2005@gmail.com

OTURARAK VOLEYBOL MERKEZ HAKEM KURULU


Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P