Follow Us

2018 AVRUPA PARA ATLETİZM ŞAMPİYONASI İÇİN MİLLİLERİMİZ KAMP YAPIYOR

Atletizm Milli Takımımız, 20-26 Ağustos tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek olan 2018 Avrupa Para Atletizm Şampiyonası için Mersin’de kamp yapıyor. Kampta; Cirit Atma, Yüksek Atlama ve Üç Adım branşlarında ülkemizi temsil edecek Milli sporcularımız yer alıyor.

ATLETİZM MİLLİ TAKIMI KAMP LİSTESİ
13 – 27 TEMMUZ 2018/MERSİN

1. ZÜBEYDE YILDIZ (ANTRENÖR)
2. RABİA CİRİT
3. ESRA GENÇ
4. HAKAN AYYILDIZ
5. MUSA DAVULCU
6. GÖKHAN AKIN
7. ABDULLAH ILGAZ


Atletizm Milli Takımımız, 20-26 Ağustos tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek olan 2018 Avrupa Para Atletizm Şampiyonası için Ankara’da kamp yapıyor. Kampta; Yüksek Atlama, Uzun Atlama, T64 ve T46 koşuda ülkemizi temsil edecek Milli sporcularımız yer alıyor.

ATLETİZM MİLLİ TAKIMI KAMP LİSTESİ
16 – 30 TEMMUZ 2018/ ANKARA

1. SALİH ÖZTÜRK (ANTRENÖR)
2. NURULLAH KART
3. KERİM ELYAZ
4. TARIK TAHA BUYRUKOĞLU
5. NUR AHMET AKAL
 
TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P