Follow Us

Ampute Antrenörlük Kursu devam ediyor

Ampute Futbol 1. Kademe Antrenörlük Kursu

Federasyonumuz faaliyet programında yer alan Ampute Futbol 1. Kademe Antrenörlük Kursu 22 Eylül tarihinde Ankara’da başladı.

2 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek olan kursun açılışını Yrd.Doç.Dr. Hakan SUNAY yaparken Sporda Ölçme ve Değerlendirme, Sporda Yönetim ve Organizasyon gibi ilk gün derslerinde de eğitim verdi.Doç.Dr. Perican BAYAR, Doç.Dr. Cengiz AKALAN, Yrd.Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU ve Yrd.Doç.Dr. Neşe ŞAHİN’ in devam ettirdiği kursa 29 Eylül tarihinden itibaren Milli Takım Antrenörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ ve İlhan ELMALI’da derslere katılacaklar.
,
Kursta Spor Fizyolojisi, Spor Psikolojisi, Spor Anatomisi, Psikomotor Gelişimi, Genel Antrenman Bilgisi, ve Spor Dalı Teknik Taktik gibi eğitimler veriliyor.Kursiyerleri ziyaret eden TBESF Genel Sekreteri Adnan ÖZTÜRK’te kursun ve verilen eğitimlerin oldukça verimli geçtiğini söyledi.Yrd.Doç.Dr. Neşe ŞAHİN’ den dersler hakkında görüş alış verişinde bulunan ÖZTÜRK Antrenör adaylarına başarılar diledi.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P