Follow Us

AMPUTE FUTBOL 1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSUNA KATILACAKLAR HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük Kursuna katılacak Kursiyerlerimizin Dikkatine

24 Ağustos-06 Eylül 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde düzenlenecek olan Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük kursuna katılacak kursiyerlerde;

ANTRENÖR EĞİTİM KURSUNA KATILACAKLARDA ARANILACAK ŞARTLAR
Madde 6- (1) Kademeler itibariyle antrenör eğitim kurslarına katılacaklarda aşağıdaki şartlar aranır:
a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak, ( Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcular için en az ilkokul mezunu olma şartı aranır.) maddesi gereğince Engelli Antrenör adaylarımızdan yalnızca Milli Sporcu belgesi olan adaylardan en az ilkokul mezunu olanların başvuruları kabul edilmektedir.

Diğer kursa katılacak diğer adayların En az lise ve dengi okul mezunu olma şartı bulunmaktadır. Kurs katılım şartları Spor Genel Müdürlüğü Antrenör Eğitim Yönetmeliğine göre belirlenmektedir. ( Kurs katılım şartlarına ekteki dosyadan ulaşabilirsiniz.)

Kursa katılacak Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Bölümü mezunları Temel eğitim derslerinden muaf olacak olup, 30 Haziran’da başlayacak olan Özel Eğitim derslerine katılacaklardır. Diğer adaylarımız kurs programında belirtilen tüm derslere katılacaktır.

KURSA KATILMAYA HAK KAZANAN ANTRENÖR ADAYLARI

1- MEHMET EMİN KAYNAR ( BESYO )
2- FATİH ERDAŞ ( BESYO )
3- TARIK ASLAN ( BESYO )
4- TANER DURNA ( BESYO )
5- ONUR ÖZKAYMAK ( BESYO )
6- MEHMET AKKAYA ( BESYO )
7- GAMZE ÖZEN
8- ÇOŞKUN ALTAY
9-  KAMİL TEMEL
10-FATİH KARAKUŞ
11-TAYFUN SERDAR
12-OGÜN ÖZDEMİR
13-İZZET SOYDABİRCAN

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P