Follow Us

Ampute Futbol 2016-2017 Sezonu Fikstür Çekimi

Federasyonumuz Ampute Futbol 2016-2017 Süper Lig ve 1. Lig fikstür çekimi 28 Ağustos 2016 tarihinde Aksaray İlinde yapılacaktır.

Federasyonumuz Ampute Futbol 2016-2017 Süper Lig ve 1. Lig fikstür çekimi 28 Ağustos 2016 Pazar günü saat 10:00 ‘da Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans salonunda yapılacaktır.

Söz konusu fikstür çekimine Kulüp Başkanları veya Kulüp Başkanının katılamaması durumunda ise Kulübü temsilen kulüp yönetim kurulundan bir kişi katılacaktır.

Fikstür çekimine katılacak her kulüpten 1 kişinin 1 günlük konaklama, seyahat ve ikamet yevmiyeleri ile yol ücretleri Federasyonumuzca karşılanacaktır.

Konaklama yapacak olan kişiler Aksaray Paralimpik Oyunlar Kamp Eğitim Merkezine 27 Ağustos 2016 öğleden sonra giriş yapabilecek olup, 28 Ağustos 2016 tarihindeki fikstür çekimi sonrası çıkış yapacaktır.

Kulüplerimizin Fikstür çekimine katılım sağlayacak Kulüp Temsilcilerini en geç 22 Ağustos 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Federasyonumuzun 0312 311 68 52 No’lu Faksına yazı ile bildirilmesi gerekmektedir.

Ampute Futbol 2016/2017 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P