Follow Us

Ampute Futbol 2016/2017 Sezonu Hakem ve Gözlemci Vize Takvimi

2016-2017 Ampute Futbol sezonuna ait Vize takvimi ile kullanılacak formlar yayınlanmıştır.

2016-2017 Ampute Futbol sezonuna ait Hakem ve Gözlemcilerimizin Vize takvimi ve gerekli formlara aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Hakem ve Gözlemcilerimizin aşağıdaki güncel formların kullanılmasını ve Vize işlemlerinin 01-30 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılması gerektiğini önemle hatırlatır, yeni sezonda başarılar dileriz.

FAAL AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİLERİ İÇİN 2016- 2017 SEZONU VİZE YENİLEME TAKVİMİ

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Hakemler için sağlık raporu ve Hakem bilgi formlarının Federasyonumuza ( 2 Adet resim ile birlikte.) iletilmesi gerekmektedir.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Hakemler için Federasyonumuzca belirlenen 100 ,00 TL Vize ücretinin Federasyonumuzun “ TR 71 0006 2000 7110 0006 2977 84 ” İban nolu hesabına yatırılması, “ 2016-2017 Sezonu Ampute Futbol Hakem vize ücreti” ibareli dekontlarının Federasyonumuza iletilmesi gerekmektedir.

• 01 Haziran – 30 Haziran 2016 tarihleri arası: Gözlemcilerimiz tarafından Gözlemci bilgi formunu doldurup Federasyonumuza iletilmesi. ( 2 Adet Resim ile birlikte.)

• Hakem Sağlık Raporu ve Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Gözlemci Bilgi formuna ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

• Faal Ampute Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri için Sezon başı Semineri : Lig başlamadan ve Vize işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak olup, tarih ve yer bilahare bildirilecektir.

Not:
Hakemlerimiz bilgi formu ve sağlık rapor formunu tek sayfa A4 kağıda arkalı önlü olacak şekilde, bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

TFF için alınan Hakemlik yapabilir raporlarının renkli fotokopileri Ampute Futbol Hakem bilgi formunun arka yüzünde ve tek sayfa olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

Hakemlerimiz dekontlarına mutlaka “ 2016-2017 Sezonu Ampute Futbol Hakem Vize ücreti” ibaresini ekleyeceklerdir.

Gözlemcilerimiz; Vize ücreti ödemeyecektir, Gözlemci bilgi formunu bilgisayar ortamında dolduracaklar ve bilgi formuna bu sezon çekilmiş fotoğraf yapıştıracaklar ve 2 adet fotoğrafla birlikte Federasyonumuza ileteceklerdir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Tüm Vize dokümanları Federasyonumuzun “ Ulus İş Hanı A Blok 1.Kat No:106 Ulus/Ankara “ adresine ve “ Orhan ERDEM dikkatine “ ibaresi yazılarak, Kargo veya  APS ile gönderilecektir. Kargo ücretleri Federasyona karşı ödemeli olarak gönderilmeyecektir.  

AMPUTE FUTBOL MHK

TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P