Follow Us

Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulunun Duyurusu

Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulunun Duyurusu

DEĞERLİ AMPUTE FUTBOL GÖZLEMCİ, HAKEM VE İLGİLİ TÜM PAYDAŞLAR,

25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya Kemer’de son derece verimli geçen sezon öncesi seminerini tamamlamış bulunuyoruz. Malumunuz üzere ampute futbol merkez hakem kurulumuz tarafından hazırlanmış olan “AMPUTE FUTBOL OYUN KURALLARI KİTABINI” sizlere dağıtmış ve seminer süresince kitap ve kurallarla ilgili görüş alışverişinde bulunmuş idik. Kurulumuz tarafından hazırlanarak ampute futbolun hizmetine ve kullanımına sunulan bu kitap, oyun kurallarıyla ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırarak oyuncular, antrenörler, kulüp başkanları ile hakem ve gözlemcilerin birbirleriyle aynı dili konuşmaları, birbirlerini daha iyi anlamaları ve oyun kurallarıyla ilgili belirsizliklerin ortadan kaldırılması amacıyla gerçekleştirilmiştir. Doğaldır ki kitap içinde gözden kaçmış imla hataları ve benzeri bazı yazım hatalarına ilişkin hususlar olabilir. Bu hususların belirlenmesi, kuralları daha uygulanabilir yapacağı gibi oyunun daha verimli geçmesine de katkı sağlayacaktır.
Bu itibarla ampute futbol sezonunun sağlıklı, huzurlu ve sadece futbolun iyi yönlerinin konuşulduğu bir lig olması herkesin, tüm paydaşların en büyük arzusu ve isteğidir. Dolayısıyla kitap içerisinde karşılaşılan imla hataları ile benzeri yazım hatalarının 05.10.2013 Salı saat: 17:30’a kadar aşağıdaki email adresine iletmeniz halinde kuralların özünü bozmaksızın kurulumuz tarafından değerlendirilecek ve hafta içerisinde yayınlanacaktır. İlgililere önemle duyurulur.

Email: hsunay@ankara.edu.tr ya da hsunay@hotmail.com

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P