Follow Us

Ampute Futbol Milli Takımı Başbakan Davutoğlu’nu ziyaret etti

Ampute Futbol Dünya Kupası öncesinde Ampute Milli Takım oyuncuları, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Ampute Futbol Milli Takım sporcularımız bu ay içerisinde Meksika’da yapılacak olan Ampute Futbol Dünya Kupası öncesinde  Başbakan  Ahmet DAVUTOĞLU’nu ziyaret etti.

TBMM’de gerçekleşen ziyarette Milli Takım sporcularımızın yanı sıra , Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN, TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı  Ömer GÜRSOY ve Milli Takım Antrenörü Teknik Direktörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ, AF Teknik Kurul Başkanı Tufan ÖKTÜREN ile Milli Takım Kaleci Antrenörü İlhan ELMALI ziyarette hazır bulundular.

Ziyarette tek ayaklı kahramanların temsili olan ” Tek Kramponu ” Federasyon Başkanımız Demirhan ŞEREFHAN, Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU’na takdim etti.Ayrıca Polonya’da düzenenlen Ampute Futbol Euro Cup 2014 kupasını Milli Takımımızı temsilen takım kaptanı Osman ÇAKMAK ve Milli Takım formasını Teknik Kurul Başkanı Tufan ÖKTÜREN ile Milli Takım Teknik Direktörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ takdim ettiler.

Ziyaret esnasında Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU, 30 Kasım -08 Aralık 2014 tarihleri arasında Meksika’da yapılacak olan Ampute Futbol Dünya Şampiyonası öncesi Milli Takıma her türlü desteğin verilmesini istedi ve Milli Takımı ülkemizde şampiyon karşılamak istediklerini belirtti.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P