Follow Us

Ampute Futbol Milli Takımımız, Ufuk Üniversitesi’ne Konuk Oldu

Ampute Futbol Milli Takımımız, Ufuk Üniversitesi Kariyer Yönlendirme Birimi (Kar-Yön) tarafından gerçekleştirilen panele konuk oldu.

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen organizasyonda Ufuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tevfik Tezcaner, Ufuk Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi, Kar-Yön Direktörü Doç.Dr. Niyazi Erdoğan, Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji A.B.D. Başkanı Prof. Dr. Mahmut Nedim, TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF Genel Sekreteri Erhan Durukan, Ampute Futbol Milli Takımı sporcuları ve üniversite öğrencileri katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Kar-Yön Direktörü Doç.Dr. Niyazi Erdoğan yaptı.

Ufuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tevfik Tezcaner ve TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya’nın açıklamaların ardından kürsüye Ampute Futbol Milli Takımı sporcuları; Osman Çakmak, Kemal Güleş, Şeyhmus Erdinç, Savaş Kaya, Furkan Arslan, Rahmi Özcan, Feyyaz Gözaçık ve Fatih Şentürk çıktı. 

Prof. Dr. Mahmut Nedim’in moderatörlüğünde kendilerini tanıtarak konuşmalarına başlayan milli futbolcular, katılımcılara yaşadıkları Avrupa şampiyonluğu ve Dünya ikinciliği başarılarından bahsettiler. 

Eğlenceli dakikaların yaşandığı panelin sonunda milli sporcular öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 


TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P