Follow Us

Ampute Futbol Milli Takımımız, Ufuk Üniversitesi’ne Konuk Oldu

Ampute Futbol Milli Takımımız, Ufuk Üniversitesi Kariyer Yönlendirme Birimi (Kar-Yön) tarafından gerçekleştirilen panele konuk oldu.

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen organizasyonda Ufuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tevfik Tezcaner, Ufuk Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi, Kar-Yön Direktörü Doç.Dr. Niyazi Erdoğan, Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji A.B.D. Başkanı Prof. Dr. Mahmut Nedim, TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF Genel Sekreteri Erhan Durukan, Ampute Futbol Milli Takımı sporcuları ve üniversite öğrencileri katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Kar-Yön Direktörü Doç.Dr. Niyazi Erdoğan yaptı.

Ufuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tevfik Tezcaner ve TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya’nın açıklamaların ardından kürsüye Ampute Futbol Milli Takımı sporcuları; Osman Çakmak, Kemal Güleş, Şeyhmus Erdinç, Savaş Kaya, Furkan Arslan, Rahmi Özcan, Feyyaz Gözaçık ve Fatih Şentürk çıktı. 

Prof. Dr. Mahmut Nedim’in moderatörlüğünde kendilerini tanıtarak konuşmalarına başlayan milli futbolcular, katılımcılara yaşadıkları Avrupa şampiyonluğu ve Dünya ikinciliği başarılarından bahsettiler. 

Eğlenceli dakikaların yaşandığı panelin sonunda milli sporcular öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 


Announcements

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

Continue Reading

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P