Follow Us

ANTRENÖRLÜK KURSLARI PROTOKOLÜ İMZALANDI

Federasyonumuz ile Girne Amerikan Üniversitesi arasında Antrenörlük Kursları Protokolü imzalandı. 

Federasyonumuz ile bünyesinde Spor Bilimleri ve Beden Eğitimi ve Yüksekokulu bulunduran Girne Amerikan Üniversitesi arasında Bedensel Engelli Spor branşlarında sporcu yetiştirilmesi sağlamak, Engelli Spor branşlarının gelişimi, tanıtımını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatı’nda belirtilen katılım koşullarına göre aşağıda yazılı spor branşlarında antrenörlük kurslarının açılması için anlaşmaya varılmıştır.

BEDENSEL ENGELLİLER BRANŞINDA ANTRENÖR KURSU AÇILMASI PLANLANAN SPOR BRANŞLARI

1-Atıcılık

2-Atletizm

3-Amputee Football

4-Badminton

5-Table Tenis 

6-
Tekerlekli Sandalye Tenis

7-Tekerlekli Sandalye Basketbol

8-Okçuluk

9-
Sitting Volleyball

Antrenörlük kurslarında e-Devlet başvuru sistemini hayata geçirilmiştir. Başvuru şartlarını yerine getiren herkes, kendi e-Devlet portalını kullanarak açılan tüm kursları görebilir. Dilediğine başvurabilir. 2018 yılından itibaren açılacak olan antrenörlük kurslarında e-Devlet başvuruları esas alınacaktır. e-Devlet başvurusu olmayan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

KURS ÜCRETLERİ
1. Kademe 300,00 TL
2. Kademe 350,00 TL

 
E-DEVLET BAŞVURUSUNDA ALINACAK OLAN REFERANS NUMARASI İLE KURS ÜCRETİ ÖDEMESİ FEDERASYON TARAFINDAN VERİLECEK HESAP NUMARASINA YAPILABİLECEKTİR.
 

Açılacak kurslar ile ilgili diğer şartlar kurs açılmadan önce ilan edilecektir.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P