Follow Us

AVRUPA OTURARAK VOLEYBOL ŞAMPİYONASI AÇILIŞ TÖRENİ BÜYÜK KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ

Antalya’da 17 Ekim Pazar günü başlayacak olan Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası’nın açılış töreni gerçekleşti. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun ödüllü tekerlekli sandalye dans mili takımı sporcuları göz dolduran gösteriler sundu.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığı şampiyonada Türkiye’yi hem erkek hem de ilk defa kadın milli takımı temsil edecek.
A Grubu’nda yer alan Oturarak Voleybol Kadın Milli Takımı ilk maçında Polonya, Erkek Milli Takımı ise Fransa ilk maçlarını yapacaklar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Şube Müdürü Sayın Nejmi Ünver, Kemer Kaymakamı Sayın Yücel Gemici, Kemer GSİM İlçe Müdürü Sayın Mustafa Özkaynak, Avrupa Oturarak Voleybol Başkanı sayın Branko Mihorko, TBESF Yönetim Kurulundan İdari As Başkan Sayın İrfan Çelik, Aleattin Toker, Ahmet Münir Gökmen Daima Biz Otel Genel Müdürü Sayın Volkan Dağ katılımları ile teşrif ederken Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, programın düzenlenmesinde emeği geçenleri kutladığını belirten bir mesaj iletti. TBESF Federasyon Başkanı Sayın Arif Ümit Uztürk ise Ampute Futbol Takımımızın Avrupa Şampiyonu oldukları için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Huber Köşkü’nde ziyarette oldukları için açılışa katılamadılar.

Avrupa Şampiyonası’nın canlı (ve isteğe bağlı) akışının yanı sıra gün boyunca canlı yorumlar, canlı skorlar, tam istatistikler, fotoğraflar ve bir hafta sürecek turnuva boyunca çok daha fazlası için Aşağıdaki sayfaları takip ederek yarışmaya özel web sitesini ziyaret edebilirsiniz. .

https://ec2021.paravolley.eu/
https://www.paravolley.eu/
https://www.facebook.com/paravolleyeurope/
https://twitter.com/ParaVolleyEU
https://www.flickr.com/photos/paravolleyeurope
https://www.instagram.com/paravolleyeurope
https://www.youtube.com/c/%C4%B0%C5%9FaretTV İşaret tv youtube kanalı

Announcements

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

Continue Reading

Announcements

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P