Follow Us

Badminton Milli Takımından Madalya Yağmuru

İspanya’da 24-27.Mart.2011 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Bedensel Engelliler Badminton müsabakalarına katıldık.

Badminton Milli Takımı 1 Altın Madalya, 2 Gümüş Madalya ve 7 Bronz Madalya alarak toplamda 15 madalya kazanmış ve uluslararası platformda büyük bir başarı elde etmiştir.
Müsabakalar sonucunda BMW2 sınıfında Avni Kertmen tek erkeklerde 3. olurken,Çift Erkeklerde 1. ve karışık Çiftlerde Nuray Göncü ile birlikte 3. olmuştur.

İlker Tuzcu STLU5 sınıfında tek erkeklerde 2. olurken, çift erkeklerde Muammer Çankaya ile birlikte 2 olmuştur.

Osman Yüksel ilk kez milli oldu.BMW3 sınıfında tek erkeklerde 3. ,karışık çiftlerde Emine Seçkin ile 3. olmuştur.

Muammer Çankaya STL2 sınıfında tek erkeklerde 3.olurken, çift erkeklerde İlker Tuzcu ile 2. olmuştur.
Nuray Göncü ilk kez milli forma giydiği müsabakalarda tek bayanlarda BMW2 sınıfında 3. olurken,karışık çiftlerde 3.ve çift bayanlarda yine 3. olarak büyük başarı sağlamıştır.

Emine Seçkin BMW3 sınıfında tek bayanlarda 3. olurken,çift bayalarda 3. ve karışık çiftlerde yine 3.olmuştur.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P