Follow Us

Announcements

Başkan Erkoç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kutladı

TBESF Başkanı Alpaslan Erkoç, 28 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenen seçimlerde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı kutladı.

Başkan Erkoç mesajında şu ifadelere yer verdi:

Muhterem Cumhurbaşkanım, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve şahsım namına en kalbî hürmetlerimin kabulünü arz eder, 28 Mayıs 2023 seçimlerinin demokratik bir surette tamamlanması ve Türk halkının yüksek teveccühüyle yeniden Türkiye Cumhurbaşkanı seçilmeniz münasebetiyle Zatıalilerini tebrik ederim.

Dünyanın yakından takip ettiği neticeleri gönül coğrafyamızda büyük bir memnuniyetle karşılanan seçimlerde Türk halkı, hem dünyaya Türk demokrasisinin seviyesini ispat etmiş hem de önderliğinizde her alanda edinilen büyük kazanımları takdir etmiştir.

‘Türkiye Yüzyılı’ doğrultusunda belirlediğiniz büyük hedeflere ulaşmada Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek isterim. En derin saygı ve hürmetlerimle.“

 

Announcements

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

Continue Reading

Announcements

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

Continue Reading

Announcements

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P