Follow Us

Başkan Uztürk, ts basketbol kulüp başkan ve temsilcileriyle toplandı

Başkan Uztürk, tekerlekli sandalye basketbol kulüp başkan ve temsilcileriyle toplandı.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, koronavirüs salgını nedeniyle ekim ayı sonuna ertelenen liglerin durumunu görüşmek üzere tekerlekli sandalye basketbol kulüplerinin başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi.

İstanbul Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Başkan Arif Ümit Uztürk’ün yanı sıra; TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Genel Sekreter Vekili Erhan Durukan, Tekerlekli Sandalye Basketbol Branş Sorumlusu Önder Yurdagül, Teknik Kurul Başkanı Emin Bayramlar ile Süper ve 1. Lig’de yer alan kulüplerden toplam 19 yetkili katıldı.

Toplantıda Başkan Uztürk’ün açılış konuşmasının ardından kulüp başkan ve temsilcileri, pandeminin seyrine göre liglerin oynatılması hakkında değerlendirme yaparak görüşlerini bildirdi.


Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P