Follow Us

Bedensel Engelliler İftarda Biraraya Geldi

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Öğretmenevi’nde iftar yemeği verdi…

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Öğretmenevi’nde iftar yemeği verdi

İftar programına birçok bürokrat katılırken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Şube Müdürü İzzet Tekeli, Türker Özay ve kurum içi çalışanlar da yer aldı.Gençlik Merkezi Engelliler Ritim Band Grubu izleyenlere müzik ziyafeti sundu.Birbirinden farklı parçaları ritm eşiliğinde çalan grup izleyenlerden tam not aldı.

Desteğe ihtiyaç var

Engelliler Ritm Band grubu öğrencisi Hüseyin Kemal İstiklal Marşı dizelerini coşku içinde okudu ve salonda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.Bedensel Engelliler Spor Federasyonu İl Temsilcisi Nevin Tunçlu,Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun her zaman desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, ” Bedensel Engellilerimiz açısından spora asla normal bir spor branşı olarak bakmamamız lazım.Engelli gençlerimiz, spor merkezlerine rahat imkanlarla ulaşıp spor yapmak, sporcu olmak istiyor bunun için kulüplerimiz ve federasyonumuzun sizlerin desteğine hep ihtiyacı var” dedi.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P