Follow Us

Büşra ÜN Fransa Yolcusu

CRUYFF FOUNDATION JUNIOR MASTERS 2011 Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası ve Kampı 24-30 Ocak 2011 tarihleri arasında Fransa’nın Tarbes şehrinde yapılacaktır.

Söz konusu kampa ve turnuvaya Antrenör-Menejer Dianne FOWLER, Milli Sporcu Büşra Fatma ÜN katılacaktır.

Gelecek vaad eden Büşra Fatma ÜN Dünya klasmanında (DÜNYA ÇAPINDA) tekerlekli sandalye genç bayanlar (18 yaş altı) tenis branşının ilk 4 sporcusu arasında yer alması nedeniyle, ITF tarafından kampa ve turnuvaya davet edilmiştir.

23 Ocak 2011 tarihinde Fransa’ya gidecek ekibimiz, 24-26 Ocak tarihleri arasında yüksek performans kampına, 27-30 Ocak tarihleri arasında ise Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvasına katılacaktır. Antrenör Fowler, Büşra’nın gelecek vaad ettiğini, çok azimli ve çalışkan olduğunu söylerken, 31 Ocak 2011 tarihinde ülkemize madalya ile dönmek istediklerini dile getirdi.

TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P