Follow Us

Ampute Futbol Süper Lig

Ampute Futbol Süper Lig (2023-2024)
#
Club
O
G
B
M
A
Y
Av
P
1
16
16
0
0
98
11
87
48
2
16
14
0
2
70
10
60
42
3
16
10
2
4
21
17
4
32
4
16
8
3
5
30
18
12
27
5
16
7
3
6
23
25
-2
24
6
16
5
5
6
18
27
-9
20
7
16
5
4
7
21
33
-12
19
8
16
4
5
7
18
45
-27
17
9
16
5
2
9
19
39
-20
17
10
16
4
1
11
17
50
-33
13
11
16
3
2
11
19
41
-22
11
12
16
1
1
14
6
44
-38
4
Müsabaka Haftası 1
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 6
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
1 2
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
1 0
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
1 4
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 4
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0 4
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 2
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
8 0
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
0 2
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
6 0
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
2 1
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
0 3
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
1 2
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 3
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
2 0
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
2 1
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
1 3
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
0 1
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 0
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2 1
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 4
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
5 0
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
1 4
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
1 0
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
0 1
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
0 6
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
4 1
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 5
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
7 1
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
1 1
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
2 1
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
1 6
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 0
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
1 0
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 6
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
2 1
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 2
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
0 2
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
1 1
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 0
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 1
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
Müsabaka Haftası 7
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
7 0
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
1 11
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
1 3
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1 1
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
4 2
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
2 0
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 8
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
0 3
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 2
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
2 0
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
1 0
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
4 1
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 7
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 9
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
4 0
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
0 1
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
0 2
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
0 3
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
9 3
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
2 1
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 10
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
0 8
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1 0
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 0
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
0 0
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
4 0
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 0
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 11
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
1 2
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
0 3
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 1
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
2 1
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
3 1
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1 3
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
Müsabaka Haftası 12
28 Jan 2024
- 12:00
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
1 0
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
28 Jan 2024
- 12:00
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
9 0
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
28 Jan 2024
- 13:00
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
3 2
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
28 Jan 2024
- 13:00
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
0 2
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
28 Jan 2024
- 14:00
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
1 2
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
28 Jan 2024
- 15:00
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
6 0
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
Müsabaka Haftası 13
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 10
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0 10
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
0 0
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
1 1
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
5 0
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
4 1
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 14
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
0 0
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
1 1
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
0 1
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
0 2
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
1 0
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
1 2
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 15
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
0 3
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
7 0
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
1 0
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
2 2
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
3 2
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1 2
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Müsabaka Haftası 16
İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2 0
PENDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
ORTAHİSAR BEL. AMPUTE SPOR KULÜBÜ
2 2
GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE FUTBOL TAKIMI
ODTÜ SPOR KULÜBÜ
3 3
KONYA AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TSK REH.MER.ENG.SPOR KULÜBÜ
2 10
ALVES KABLO AMPUTE SPOR KULÜBÜ
DEPSAŞ ENERJİ AMPUTE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2 4
MELİKGAZİ BEL.SPOR KULÜBÜ
ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
4 0
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SPOR KULÜBÜ

Announcements

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

Continue Reading

Announcements

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

Continue Reading

Announcements

17-21 Şubat 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

17-21 Şubat Hakem ve Gözlemci Atamaları

TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
17.02.2024 GEBZE METİN OKTAY SPOR TESİSLERİ 11:00 GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. ODTÜ TEKNOKENT S.K. ABDULKADİR DÜZGÜN HASAN ÇİFTÇİ ERHAN SARGIN MUSTAFA ÇAVUŞ
18.02.2024 İSTANBUL PENDİK BEL. AMPUTE FUTBOL SAHASI 13.00 PENDİK ENG. S. K. ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. CENGİZ DEMİR EMRE ÇELİKBAŞ CELAL ERTAŞ MUSTAFA YONTAR
18.02.2024 KAYSERİ ARGINCIK 2. NOLU SAHA 13.00 KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. MEHMET HİMYERİ AYDOĞAN YELTEPE YUSUF EROL TUNCAY ŞAHİN
18.02.2024 ANKARA ANK .BB. AMP. FUT. PARKI SAHASI-BTKNT 13:00 ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. MEHMET EROL METİN TAŞ RIDVAN TOP ALPASLAN ACIMERT
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 14:00 KONYA AMP. FUT. S.K. TSK REH. MRK. ENG.S.K. MUSTAFA USLU ALİ TUNÇER FIRAT KONURCE UTKU TUNAVELİOĞLU
18.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. UĞUR DOĞAN İSMAİL ÖZMEN MEHMET ALİ GÜLKARA MURAT AKÇUN
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOY SUNİ ÇİM SAHA 12.00 MP SAMSUN ENGELLİLER S.K. ADANA AMPUTE S.K. HAYATİ TIRAK MUSTAFA ÖZTÜRK CİHAT YOLASIĞMAZ MUSTAFA ÖZİZMİRLİ
18.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ANADOLU ERCİYES ENG. S.K. FIRAT ACAROĞLU ÇAĞRI TÜRKER SAMET OGÜN AÇIKEL NECMİ SADAY
18.02.2024 SAKARYA YENİ SAKARYA ATATÜRK STD YANI SENT ÇİM 12:00 SAKARYA BED. ENG. S.K. ANTALYA BŞ. BEL. S.K. BİLGECAN ARZUMAN SELAHATTİN YILDIZ MEHMET ERTÜRK YAHYA EROĞLU
18.02.2024 K.MARAŞ MERKEZ 1 SPOR KOMPLEKSİ 2 NOLU SAHA 13.00 K.MARAŞ AMPUTE S.K. OLİMPİK YETENEKLER S.K. ALİ ARSLAN KEREM ÖZTÜRK MEHMET ÇİNPOLAT MAHİR ÖZDEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
18.02.2024 İSTANBUL İSTOÇ SPOR TESİSLERİ 14.00 BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. MEHMET BİLMEZ OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA VEDAT TAŞDEMİR
18.02.2024 KONYA SELÇUKLU AMPUTE FUTBOL SAHASI 12.00 UYSAL HYDRAULIC KONYA BED. E.S.K. GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. TOLGAHAN KAYADAN UĞUR YILMAZ ŞÜKRÜ BİDECİLER SADIK KAYHAN
18.02.2024 SAMSUN CANİK HALUK ULUSOYSUNİ ÇİM SAHA 13.30 SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. ANKARA AMPUTE S.K. VOLKAN OĞUZ MURAT ÖZÇETİN EROL EROĞLU MEHMET DEMİR
TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
19.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 13:00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. ÖMER FATİH ERGÜL MUSTAFA SARI DAVUT ULUÇAY MURAT AKÇUN
21.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI F.S 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. PENDİK ENG. S. K. SÜLEYMAN AKÇİT GÜLDEN RENÇBER METİN TAMTEKİN HULUSİ AKIRŞAN
21.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. SUAT ONAY GÜRKAN SEVİNÇ MEHMET ERTÜRK HARUN ÜNVER
21.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. KONYA AMP. FUT. S.K. AHMET İLHAN AYDIN MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK MURAT YÜZGEÇ
21.02.2024 ANKARA REHAB. MERKEZİ 19 EYLÜL SPOR TS 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. GÖZDE BEDİR ŞEHMUZ ÜNVERDİ SERHAT ERBAY TUT AHMET ALANKA
21.02.2024 Ş.URFA 11 NİSAN STADYUMU 1 NOLU SAHA 12.00 DEPSAŞ ENERJİ S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SELAMİ KARAHANCI ZEYNEL CAMCI MEHMET ERAY USLU MUSTAFA ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P